زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير ساعت 11:42 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۵ ساعت 11:42    تعداد بازدید: 20    کد مطلب: 82197

نیروی انسانی عامل اصلی حیات سازمانهاست
مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه نیروی انسانی عامل اصلی حیات سازمانهاست، گفت: مدیریت درمان استان گیلان به داشتن همکارانی همدل و همسو افتخار می کند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکترمحمدحسین شهدی نژاد در مراسم بزرگداشت هفته تامین اجتماعی که  با حضور جمع کثیری از همکاران درمانی و بیمه ای در سالن اجتماعات بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص)رشت برگزار شد، نیروی انسانی را مهمترین سرمایه هر سازمانی بیان نمود و اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی از نیروهای خود برای خدمت رسانی به بیمه شدگان  به بهترین شکل ممکن بهره مند است.

وی هنر مدیریتی را همسوکردن اندیشه و توان همکاران دریک جهت و همسو با اهداف سازمان بیان کرد و افزود: اگر مدیریت بتواند این همسویی را خوب انجام دهد می توانیم از تنگناها بگذریم و اگر به هر عنوان این همسویی بین نیروها ایجاد نشود، سازمان دچار مشکل خواهد شد.

مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان با قدردانی از همکاران به ویژه همکاران درمانی اظهار داشت: نمره همدلی در مدیریت درمان بسیار خوب است.

وی موفقیت های سازمان در شاخص های مهم درمانی به ویژه نمره ارزشیابی درجه یک بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) را مرهون همین همدلی و همسویی دانست.
دکتر شهدی نژاد در جمع همکاران درمان و بیمه ای از آنان خواست تا با توجه به چالش پیش روی سازمان هرقدر می توانند با صرفه جویی و حفظ منابع سازمان برای پایداری سازمان کوشا باشند.

وی کسب رضایت مردم را در شرایط حاضر بسیار سخت بیان کرد و افزود: همکاران ما به ویژه در مراکز درمانی با تمام توان و تلاش بهترین خدمات درمانی با کیفیت رایگان را به بیمه شدگان عزیز تامین اجتماعی ارائه می دهند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha