زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۴ تير ساعت 15:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۴ ساعت 15:34    تعداد بازدید: 28    کد مطلب: 82113

همزمان با گرامیداشت هفته تامین اجتماعی
معاون درمان مدیریت درمان استان البرز با امام جمعه شهرستان نظرآباد دیدار کرد
همزمان با گرامیداشت هفته تامین اجتماعی ، دکتر داود موسی پور ، معاون درمان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز به همراه روسای بیمارستان هشتگرد و درمانگاه تخصصی نظر آباد و رئیس شعبه تامین اجتماعی نظر آباد با حجت الاسلام والمسلمین موسوی ، امام جمعه شهرستان نظر آباد دیدار کرد .


در این دیدار دکتر داود موسی پور با اشاره به خدمات و فعالیت های گسترده سازمان تامین اجتماعی گفت : سازمان تامین اجتماعی در دو بخش بیمه ای و درمانی خدمات گسترده ای را به بیمه شدگان تامین اجتماعی ارائه می نماید . امروزه بیش از 3و نیم میلیون نفر مستمری بگیر تامین اجتماعی در کشور وجود دارد و  استان البرز هم از استان هایی است که نسبت بازنشستگان به مستمری بگیران بالایی دارد .
معاون درمان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز افزود : صندوق تامین اجتماعی صندوقی مشاع و بین النسلی است و همه باید در جهت حفظ و صیانت از آن قدم برداریم . این صندوق همیشه در کنار دولت و نظام بوده و همواره خدمات ارزنده ای نیز به کشور ارائه کرده است در نتیجه توجه ویژه به این صندوق و حفظ و صیانت از آن ضروری است .
دکتر داود موسی پور اظهار داشت : صندوق تامین اجتماعی بسیار وابسته به رونق تولید و اشتغال می باشد و توجه به رونق تولید و اشتغال ضریب پشتیبانی این صندوق را ارتقا داده و رونق این صندوق و رفاه بیمه شدگان و جامعه را در پی خواهد داشت .
در شهرستان نظر آباد بیش از 90 هزار نفر تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی وجود دارد که هم اکنون درمانگاه تخصصی نظر آباد علی رغم ارائه خدمات درمانی در دو شیفت صبح و عصر ، ولی به لحاظ فیزیکی و امکانات پاسخگوی نیاز بیمه شدگان و مراجعین شهرستان نمی باشد . احداث یک پلی کلینیک تخصصی شبانه روزی از برنامه های در دست اقدام سازمان تامین اجتماعی در شهرستان نظر آباد می باشد که امیدواریم با همکاری مسئولین محترم شهرستان در آینده ای نزدیک شاهد تحقق این مهم باشیم .
وی در بخش دیگری از گزارش خود با اشاره به خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی بیان داشت : مرحوم دکتر نوربخش برنامه الکترونیکی کردن خدمات سازمان تامین اجتماعی در دو حوزه بیمه ای و درمانی را در دستور کار سازمان قرار دادند و هم اکنون بخش عمده ای از خدمات سازمان به صورت الکترونیکی در حال انجام است و هم اکنون خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی تحت عنوان طرح مرحوم دکتر نوربخش در دست انجام بوده و توسعه این خدمات نیز در دستور کار می باشد .
از مهمترین خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی در حوزه درمان می توان حذف دفترچه های درمانی و اجرای نسخه الکترونیک در بخش درمان مستقیم و غیر مستقیم ، و در بخش بیمه ای نیز خدمات گسترده الکترونیکی از جمله  سامانه مشاهده سوابق بیمه شدگان ، پرداخت غیر حضوری حق بیمه و ... اشاره کرد .
حجت الاسلام والمسلمین آقای موسوی ، امام جمعه شهرستان نظر آباد در این دیدار ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع) و تقاران هفته تامین اجتماعی با این ایام حجسته گفت : امیدواریم پیوند عمیقی بین مسائل معنوی و مسائل علمی انجام گیرد .
امام جمعه شهرستان نظرآباد اظهار داشت : حوزه درمان یکی از حوزه های مهم زندگی است و امیدواریم بتوانیم پیوند عمیقی بین مسائل معنوی و مسائل علمی انجام دهیم . اگر اسماء خداوند را به درستی بشناسیم و آنها را به درستی استفاده کنیم نتیجه آنرا خواهیم دبد و یقینا بهره گیری از ظرفیت اهل بیت (ع) در حوزه های درمان تاثیر بسیاری دارد .
حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای موسوی بیان داشت  : مردم در قبال پرداخت حق بیمه انتظار دارند که خدمات مناسبی دریافت نمایند و اوج این انتظار در زمان بازنشستگی آنان است و سازمان تامین اجتماعی هم خدمات مناسبی ارائه می کند و امیدواریم تمامی این انتظارت به نحو شایسته تحقق یابد. خدمت و زحمات کارکنان تامین اجتماعی بسیار ارزنده و قابل تقدیر است و من هم با تبریک هفته تامین اجتماعی از زحمات همه کارکنان تشکر و قدردانی می کنم .
وی افزود : در جامعه مشکلاتی مربوط به برخی از فرایند های ارائه خدمات وجود دارد که نه زیبنده نظام و نه زیبنده مردم است . و همه ما مسئولیم در جهت رفع این مشکلات قم برداریم و همه با هم در جهت رونق تولید و اشتغال قدم برداریم .به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha