زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير ساعت 08:23 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۵ ساعت 08:22    تعداد بازدید: 46    کد مطلب: 82077

بازدید مدیرکل و مدیر درمان تأمین اجتماعی استان از شرکت مروارید هامون به مناسبت هفته تأمین اجتماعی
به مناسبت هفته تأمین اجتماعی غلامحسن خسروی جوان مدیرکل تأمین اجتماعی استان به همراه مدیریت درمان و جمعی از همکاران از شرکت تولیدی مروارید هامون بازدید نمودند .


به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی سیستان و بلوچستان ؛ غلامحسن خسروی جوان مدیرکل تأمین اجتماعی استان به همراه دکتر اباذری مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان ضمن بازدید از شرکت تولیدی مروارید هامون از نزدیک با روند تولید و صادرات شرکت آشنا شدند .

گفتنی است غلامحسن خسروی جوان طی این دیدار با تبریک هفته تأمین اجتماعی از تلاشهای این مجموعه در راستای رونق کسب و کار و پرداخت به موقع بیمه کارگران زیرمجموعه تقدیر و تشکر کردند.

شایان ذکر است شرکت تولیدی مروارید هامون در سال 1381 در شهرک صنعتی زاهدان تأسیس گردید . موضوع فعالیت شرکت  تهیه و تولید انواع مواد شوینده، پاک کننده، محصولات بهداشتی و آرایشی، کارهای تولیدی و بازرگانی داخلی و خارجی، سرمایه گذاری، صادرات و انجام هر نوع عملیات و معاملاتی که به صورت مستقیم و غیرمستقیم مرتبط با موضوع شرکت باشد میباشد. لذا هدف اصلی آن افزایش توان تولید انواع پودرهای شوینده و تولید مایع ظرفشویی، سفیدکننده، کفشوی، جرمگیر برای پاسخگویی به نیازهای صادراتی کشورهای افغانستان، پاکستان ، آسیای میانه و کشورهای حوزه خلیج فارس و نیز تأمین مصارف قسمت جنوب و شمال شرق و جنوب شرق کشور می باشد.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha