• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
  • اِلخَميس ١٩ محرم ١٤٤١
  • Thursday, September 19, 2019
کلیدواژه: 82048
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير، ساعت 12:18
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۴/۲۵
حضور سرپرست دفتر برنامه ریزی امور استان ها در خراسان رضوی

افتتاح 2 شعبه اقماری در استان خراسان رضوی در روز ولادت امام رضا (ع)

همزمان با میلاد حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و هفته تامین اجتماعی شعب اقماری "کارگران ساختمانی" و "پایانه بار" افتتاح گردید.

با حضور اکبر شوکت عضو هیات امناء سازمان تامین اجتماعی و رئیس هیئت مدیره کانون انجمنهای صنفی کارگران ساختمان های کشور ، حسین جودکی سرپرست دفتر برنامه ریزی امور استانها ، سید محسن نظام خیرآبادی مدیرکل تامین اجتماعی استان خراسان رضوی ، مدیران شورای هماهنگی رفاه استان ، جمعی از خانواده معظم شهدا ، مدیران تشکیلات کارگری و کارفرمایی ، مقامات استانی و محلی و خبرنگاران رسانه های دیداری و نوشتاری دو شعبه اقماری "کارگران ساختمانی" و "پایانه بار" تابعه شعبه شهید منیعاوی ( 5 مشهد) افتتاح گردید.

در مراسم رسمی افتتاح این دو شعبه اقماری، شوکت ضمن تقدیر از هدف گذاری ها و برنامه های سازمان در ارائه خدمات غیر حضوری گفت : اهتمام به دغدغه های قشر زحمت کش و مظلوم کارگران ساختمانی توسط سازمان تأمین اجتماعی قابل تقدیر است و امیدوارم ، بتوانیم در بستر تعاملات و همراهی ، زمینه مقبولیت سازمان را بیش از پیش فراهم نمائیم . ما به عنوان شریک اجتماعی سازمان از حق و حقوق آن که همان حق و حقوق بیمه شدگان و کارگران است دفاع خواهیم کرد. ما به دنبال آن هستیم که سازمان تأمین اجتماعی در مسیر واقعی تعالی قرار گیرد چراکه تعالی سازمان ، کمک به آرامش خیال بیش از 42 میلیون نفر از مردم و افراد تحت پوشش آن است.

در این مراسم که در هفته تامین اجتماعی انجام شد حسین جودکی ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه مقامات استانی و محلی اعلام کرد: سازمان تامین اجتماعی خدمت رسانی خود را براساس خدمات غیر حضوری و IT محوری و همچنین بصورت برون سپاری ، بهینه کرده و در کنار این دو شاخص اساسی در امر رضایت مندی بیشتر بوسیله شعب اقماری خدمت رسانی به نزدیکترین محل کار و یا محل جغرافیایی سکونت بیمه شدگان را پیگیری می کند.

در ادامه این مراسم مدیرکل تامین اجتماعی خراسان رضوی طی سخنانی اظهار داشت : سازمان به سمت خدمات غیر حضوری قدم های بزرگی برداشته است و گستره ارائه و دسترسی خدمات روبه توسعه می باشد و با توجه به شرایط خاص و تعداد قابل توجه کارگران ساختمانی و رانندگان باربری و به منظور جلب رضایتمندی و جلوگیری از رفت و آمدهای متعدد بخش مهمی از مخاطبین و تمرکز در ارتباط با سازمان و همچنین ارائه خدمات  این شعب دایر گردیده است . در این مراسم حاتمی رئیس شعبه شهید منیعاوی ( 5مشهد ) به عنوان شعبه مادر شعب اقماری یاد شده ، به ارائه گزارش از روند اجرایی آماده سازی و راه اندازی آن ها پرداخت .

گفتنی است شعبه 5 مشهد دارای بیش از 79.000 بیمه شده اصلی و حدود 21.000 مستمری بگیر می باشد. 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha