زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۳ تير ساعت 20:18 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۳ ساعت 20:18    تعداد بازدید: 614    کد مطلب: 82011

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با حضور در منزل معاون فقید حقوقی و امور مجلس این سازمان، از خانواده مرحوم تاج‌الدین دلجویی کرد
دکتر سالاری: علاقه‌مندی همکاران سازمان تأمین اجتماعی به مرحوم تاج‌الدین قابل ستایش است
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی همراه با معاونین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعضای هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی و مشاور امور بانوان و خانواده این سازمان با حضور در منزل مرحوم عبدالرحمن تاج‌الدین، معاون فقید حقوقی و امور مجلس این سازمان، یاد و خاطره مرحوم تاج‌الدین را گرامی داشتند و از خانواده آن مرحوم دلجویی کردند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر مصطفی سالاری در این دیدار که همزمان با هفته تأمین اجتماعی برگزار شد، اظهار داشت: علاقه‌مندی همکاران سازمان تأمین اجتماعی به مرحوم تاج‌الدین قابل ستایش است. اینکه آن مرحوم در حین خدمت به مردم دنیا را ترک کرد و نامش ماندگار شد؛ افتخاری است که خداوند نصیب ایشان کرد.

دکتر سالاری اظهار داشت: در روزی که حادثه منجر به فوت مرحوم تاج‌الدین اتفاق افتاد منتظر حضور آن مرحوم در استان گیلان برای شرکت در مراسم جامعه کارگری بودیم.

وی ادامه داد: احساس می کنیم که این مرحوم تاج‌الدین و مرحوم دکتر نوربخش در سازمان تأمین اجتماعی حضور دارند و نام و یاد ایشان باقی مانده است.

مهندس ناصر خالقی وزیر اسبق کار و امور اجتماعی نیز در این دیدار با اشاره به همکاری با مرحوم تاج‌الدین در دو دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی، گفت: مرحوم تاج‌الدین بسیار سلامت و خدمتگذار بودند. فقدان ایشان را باور نمی کنیم و همیشه و در همه مجالس به یاد ایشان هستیم.

دکتر احمد میدری، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در تعامل با نمایندگان مجلس ایشان نقش بسیار مهمی داشتند و روحیه همکاری بالایی هم در دوره نمایندگی مجلس و هم در تامین اجتماعی داشتند. فقدان مرحوم تاج الدین بسیار سخت است و با درگذشت آن مرحوم ارزش و اعتبار زحمات و تلاشهای ایشان را بیشتر می‌دانیم.

حاتم شاکرمی، معاون روابط کار وزارت تعاونف کار و رفاه اجتماعی گفت: بیش از ۳۰ سال افتخار دوستی با مرحوم تاج الدین را داشته ام و بسیاری از قوانین مترقی فعلی در زمینه روابط کار حاصل زحمات و پیگیری آن مرحوم و همفکران ایشان است.

وی افزود: مرحوم تاج الدین در حوزه کار و تولید و تشکل‌های کارگری چهره ملی بود و یاد و نام ایشان فراموش شدنی نیست. ایشان در جامعه کار و تولید خدماتشان ماندگار است و اخلاق نیک ایشان نیز در خاطره‌ها می‌ماند.

دکتر محمدعلی همتی، عضو هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی گفت: ارتباط گسترده ای با مرحوم تاج الدین داشتم و تلاش ایشان در خدمت به سازمان تامین اجتماعی موثر بود. ایشان برای عمل به وظایف و انجام فعالیت سازمان نهایت تلاش را داشتند.

مهندس مرتضی لطفی، عضو هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی گفت: مرحوم تاج الدین عمر و زندگی خود را صرف خدمت به کشور و دفاع از آرمان‌های انقلاب کرد و در حال خدمت به کشور و جامعه کارگری جان خود را نهاد.

 

گزارش تصویری دیدار مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و هیأت همراه با خانواده مرحوم تاج الدین

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha