زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۳ تير ساعت 09:46 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۳ ساعت 09:45    تعداد بازدید: 18    کد مطلب: 81906

افتتاح 5 پروژه درمانی تامین اجتماعی در ملایر
پنج پروژه درمانی طی هفته تامین اجتماعی در ملایر افتتاح می‌شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، همزمان با هفته تامین اجتماعی، اصحاب رسانه همدان از بخش‌های مختلف بیمارستان غرضی ملایر بازدید کردند و در جریان روند پروژه‌های این مرکز درمانی قرار گرفتند.

بیمارستان عمومی دکتر غرضی وابسته به سازمان تامین اجتماعی در سال 74 راه‌اندازی شده و با دارا بودن 160 تخت اسمی و 141 تخت فعال توسط 395 پرسنل اداره می‌شود.

این بیمارستان در حال حاضر40 درصد تخت‌های بستری شهرستان ملایر را پوشش می‌دهد که با توزیع عادلانه خدمات طبق سیاست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان توانسته بیماران مناطق محروم تویسرکان و نهاوند را نیز پذیرش کند.

مرکز درمانی بیمارستان غرضی از سال 81 موفق به استقرار نظام مدیریت کیفیت براساس استاندارد 2008 ـ 9001 ISO و اخذ گواهینامه مربوطه از شرکت  TUV NORD شده که در حال حاضر به دلیل برخورداری ازامکانات بالقوه از جمله اورژانس مناسب، پرسنل مجرب و موقعیت جغرافیایی مناسب به عنوان مهمترین بیمارستان ملایر تلقی می‌شود.

این مرکز در سال‌های اخیر موفق به کسب مقام استانی در جشنواره حاکمیت بالینی در بین بیمارستان‌های استان و کسب درجه یک مثبت در اجرای نخستین نسل استانداردهای اعتبار بخشی کشوری در سال 93 و 94 شده است.

کاندیدای درجه یک عالی در نسل دوم استانداردهای اعتباربخشی در سال 95 و کسب درجه یک در تمام ارزیابی‌های اعتباربخشی کشوری، مقام اول در استان در بازدیدهای ادواری اعتباربخشی استانی در سال 97، مقام ششم در سال 96 و مقام چهارم در سال 97 در بین 71 بیمارستان سازمان تامین اجتماعی در حوزه عملکرد دفتر پرستاری از دستاوردهای این بیمارستان است.

عملیات اجرایی پروژه هتلینگ بیمارستان دکتر غرضی در سال های گذشته انجام شده که شامل بخش‌های پزشکی، فضای فیزیکی، رفاهی و بهداشتی و بازسازی بخش اطفال، راهروها، سالن غذاخوری، سی.‌تی.اسکن و ... بوده است.

پروژه ساخت انبار دارویی با 4 میلیارد و 450 میلیون تومان، بازسازی فضای رادیولوژی، سی تی اسکن و سونوگرافی با اعتبار 500 میلیون تومان ، تعمیرات اساسی اتاق عمل و مرکز استریل یک میلیارد تومان، تعمیرات اساسی زایشگاه با اعتبار یک میلیارد و 100 میلیون تومان و ساخت ساختمان مسجد، اداری و فرهنگی خیرساز این مرکز درمانی با 4 میلیارد تومان به اتمام رسیده که این هفته با حضور معاون سازمان تامین اجتماعی به بهره‌برداری می‌رسند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha