زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۲۲ تير ساعت 11:55 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۲ ساعت 11:58    تعداد بازدید: 41    کد مطلب: 81802

در چهارمین روز از هفته تأمین اجتماعی
بازدید نماینده مردم شهرستانهای چابهار ،کنارک ، نیشکهر و قصرقند در مجلس شورای اسلامی از شعبه کنارک
به مناسبت هفته تامین اجتماعی ایران نژاد نماینده مردم شهرستانهای چابهار ،کنارک ، نیشکهر و قصرقند در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از شعبه کنارک از نزدیک با فرآیند ارائه خدمات به مخاطبین سازمان آشنا شدند .


به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی سیستان و بلوچستان ؛ در این بازدید بلوچ زاده، رئیس شعبه با ارائه گزارشی از خدمات سازمان ، طرحهای در دست اجرا نظیر طرح بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب، پرونده الکترونیک بیمه شدگان و مستمری بگیران و درگاه خدمات غیرحضوری (طرح ملی دکتر نوربخش) را تشریح نمودند.
ایران نژاد نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  ضمن تبریک فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی و قدردانی از تلاشهای صورت گرفته کارکنان شعبه، با تبیین اهمیت و جایگاه سازمان تامین اجتماعی، اظهار داشت: یکی از طرحهای خوب سازمان تامین اجتماعی که در رونق تولید موثر می باشد اجرای طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب می باشد.

ایشان افزودند : ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات تامین اجتماعی در حوزه بیمه ای و درمانی نقش بسزایی در افزایش رضایتمندی شهروندان را در پی خواهد داشت.
وی ضمن حضور در واحدهای مختلف و آشنایی با حوزه های کاری و شرح وظایف آنها، با همکاران و مراجعین دیدار و با تعدادی از آنان به گفتگو پرداختند و در پایان با اهدای لوح سپاس از زحمات ریاست شعبه و همکارانشان تقدیر نمودند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha