زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۲۲ تير ساعت 08:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۲ ساعت 08:29    تعداد بازدید: 30    کد مطلب: 81745

ریاست کمیسیون اصل نود:
بحران در سازمان صدماتی مخرب تر از بلایای طبیعی خواهد داشت
در اولین روز از هفته تامین اجتماعی طی نشست مشترک مدیر کل و مدیریت درمان استان با نمایندگان قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در روز چهارشنبه مورخ 19‏/04‏/98 ، داود محمدی، ریاست کمیسیون اصل نود ضمن به فال نیک گرفتن تقارن هفته تامین اجتماعی با دهه کرامت و تبریک این ایام به مجموعه همکاران گفت: استان قزوین با کارآمدترین، سالم ترین، صادق ترین و کوشاترین مجموعه همکاران خود امید را در قلب مخاطبین ایجاد نموده و این نوع خدمتگزاری شایسته تقدیر می باشد و در شرایط کنونی جامعه مسایل تامین اجتماعی می بایست در اولویت امور قرار گرفته و اگر این مقوله مورد غفلت تصمیم گیران قرار گیرد با مشکلات و بحران های عدیده ای مواجه خواهیم شد که اثرات آن از صدها سیل و زلزله مخرب تر خواهد بود.


نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن استقبال از اقدامات غیر حضوری سازمان، شفافیت و پاسخگوئی بهینه به مخاطبین را از نتایج و ثمرات این طرح برشمرد و تصریح نمود: شفافیت در ارائه خدمات و عدم مراجعه ارباب رجوع به واحدهای اجرائی فساد را مرتفع و تسریع در ارائه تعهدات، ما را به اهداف عالیه خود می رساند.
سیده حمیده زرآبادی، نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تبریک این ایام به همکاران استان و جامعه گسترده تحت پوشش خود بعنوان آسیب پذیرترین اقشار جامعه که مسئولیت همکاران رادر این زمینه  خطیرتر می نماید، گفت: رضایت مراجعین از سازمان تامین اجتماعی خرسندی مدیران را در برداشته  و این نوع نگاه و حمایت از سرمایه افراد تحت پوشش از نقاط مثبت مجموعه مدیریت استان بوده و امید است با اجرای کامل خدمات غیر حضوری در راستای ایجاد اعتماد ملی جدول زمانبندی اقدامات آی تی تامین اجتماعی در موعد مقرر به اتمام رسیده و ما نیز حمایت خود را در این مسیر اعلام می نمائیم.
زرآبادی در ادامه ارائه خدمات پایدار و مستمر سازمان در مراکز و کاهش در تعهدات خرید خدمت، اصلاح ساختار تامین اجتماعی، سرمایه گذاری در واحدهای زود بازده و فعال، در نظر گرفتن منافع مشترک سازمان با وزارتخانه، عضویت مدیریت عامل سازمان در هیات دولت در راستای تصویب قوانین مرتبط و..... را من جمله درخواست های خود در دیدار مشترک با مدیران ارشد مطرح نمود.
مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین ضمن تبریک این ایام به نمایندگان استان که وکیل مدافع جمعیت 64 درصدی تحت پوشش استان صنعتی با 72 هزار خانوار مستمری بگیر و بیش از هشت هزار مقرری بگیر بیمه بیکاری می باشند، گفت: سازمان سپاسگزار اقدامات و حمایت های بی دریغ شما در بخش مطالبات قابل توجه دولت، پیشگیری از قوانینی که به ضرر سرمایه ی جمعیت 42 میلیون نفری تحت پوشش سازمان در محافل گوناگون سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بوده، می باشد.
سیروس نصیری در ادامه ضمن اشاره به راه اندازی نهضت آی تی سازمان در زمینه ی ابلاغ و بازرسی و نسخ الکترونیکی، دریافت اینترنتی لیست و حق بیمه، بستر سازی برای ایجاد پرونده الکترونیکی و ... در راستای پاسخگوئی سازمان با فرآیندهای هوشمند ارائه خدمات کیفی و بهنگام تامین اجتماعی به ذینفعان تصریح نمود: با بستر سازی لازم در جهت پرونده الکترونیکی بیمه شدگان، مستمری بگیران و پیمان ها امید است با حمایت های همیشگی نمایندگان استان و همراهی مجامع کارگری و کارفرمائی، جشن خاتمه پرونده فیزیکی بیمه شدگان را تا پایان سال جاری داشته باشیم و رضایت باریتعالی و مخاطبین را در راستای تسریع در ارائه بهینه تعهدات و خدمات گسترده خود کسب نمائیم.
وی در ادامه کلنگ زنی پروژه شعبه سه قزوین را همزمان با هفته گرامیداشت تامین اجتماعی در مسیر تکریم واقعی ارباب رجوع اعلام نمود.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha