زمان انتشار: ۱۳۹۸ جمعه ۲۱ تير ساعت 15:37 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۱ ساعت 15:36    تعداد بازدید: 43    کد مطلب: 81726

دیدار صمیمی مدیر درمان و همکار ایثارگر
در راستای برنامه های گرامیداشت هفته تامین اجتماعی ، دکتر فولادی مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان با خانواده یک تن از همکاران ایثارگر دیدار و گفتگو کرد .


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کردستان در راستای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و تقویت تعاملات و تبیین و پاسداشت ارزشهای والای انقلاب و دفاع مقدس ، در اولین روز از هفته تامین اجتماعی ( 19 الی 25 تیر ماه 1398 ) و با هدف  تجلیل از همکاران ایثارگر مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان بهمراه جمعی از کارشناسان ستادی و ریاست بیمارستان تامین اجتماعی سنندج به دیدار خانواده همکار ایثارگر معزز بهاء الدین محمدی خانقاه (فرزند شهید والامقام محمدی خانقاه) و پرستار شاغل در بیمارستان تامین اجتماعی سنندج شتافتند.
در این دیدارصمیمی  دکتر هوشنگ فولادی مدیر درمان استان نکاتی را در خصوص خدمت به مردم  و بیمه شدگان عزیز سازمان تامین اجتماعی که از زحمتکش ترین اقشار جامعه هستند بیان کرد.
وی با اشاره با آیه 169 سوره مبارکه آل عمران تصریح کرد : خداوند کریم در قرآن مجید می فرماید ؛ « وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ » یعنی ؛ ای پیامبر هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.
وی گفت : درک این آیه و آیات متشابه دیگر که بیانگر زندگی جاوید و همراه با رزق و روزی پاک است یکی از گرانبهاترین ارزشهای الهی و انسانی است که خداوند متعال به شهدا ارزانی داشته است و درک این آیات یک معرفت است، یکی از معارف بزرگ اسلامی که نقش برانگیزاننده و زنده‌کننده‌ی شهادت در نظام اجتماعی  را نشان می دهد و ما با بایستی با این معرفت شهداء را بشناسیم و راه این عزیزان والامقام را رهرو باشیم .
مدیر درمان تامین اجتماعی استان افزود : شهدای ما با انگیزه و با نشاط وارد این میدان شدند، تلاش کردند، و این تلاش آنها که صادقانه بود، با پاداش الهی همراه شد و به شهادت رسیدند که این شهادت بی‌شک یک نعمت بزرگ و یک پاداش بزرگی است که خدا آن را به این بندگان مخلصِ پاک‌دست و پاک‌نهاد داد و به آنها زندگی ارزانی داشت که همواره ناظر و شاهد بر اعمال ما باشند .
وی تاکید کرد : انتظار مردم از شما خانواده های معظم شاهد این است که خوب باشید و خوب بدرخشید ؛ چنانکه پدران شما خوب بودند و خوب درخشیدند و شما باید از هر نظر شایسته تر باشید و وظیفه خود را در مسیر خدمت به خلق خداو مردم با قوت و قدرت انجام دهید.
درادامه این جلسه هر یک از همکاران ایثارگر به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و در خاتمه به رسم یادبود لوح سپاس مدیر درمان و هدایایی به ایشان تقدیم گردید .

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha