زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۹ تير ساعت 16:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۱۹ ساعت 15:59    تعداد بازدید: 43    کد مطلب: 81619

دیدار مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان با فرماندار حمیدیه
مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان همزمان با فرارسیدن هفته تامین اجتماعی با فرماندار حمیدیه دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر صادق جلیلی در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن هفته تامین اجتماعی، با اشاره به تشکیل اکیپ های پزشکی در قالب بسیج جامعه پزشکی تاکید کرد: تیم های پزشکی چندین سال است که در حال خدمت رسانی به مردم محروم مناطق مختلف استان  خوزستان هستند.

وی افزود: اکیپ های پزشکی در زمان بحران سیل فعالیت خود را چندین برابر کردند و با اعزام تیمهای پزشکی با بهره گیری از پزشکان متخصص، عمومی، دندانپزشک، پرستار، ماما و نیروهای پشتیبانی در مناطق مختلف استان که درگیر سیل بودند، خدمات شایانی به مردم کردند.

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان با استقبال از پیشنهاد راه اندازی درمانگاه در مناطق محروم به ویژه در شهرستان حمیدیه گفت: یکی از سیاست های سازمان تامین اجتماعی گسترش فضاهای درمانی در سطح کشور است که بر اساس یک سری معیارها از جمله تعداد بیمه شدگان آن شهر و فاصله جغرافیایی با شهرستانهای برخوردار از مراکز درمانی تامین اجتماعی، نسبت به ایجاد مراکز ملکی اقدام می کند.

شاهین هاشمی فرماندار شهرستان حمیدیه نیز در حاشیه این دیدار از مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان بابت اعزام تیمهای پزشکی و کمکهای انسان دوستانه به مردم سیل زده شهرستان حمیدیه و دیگر شهرهای سیل زده تقدیر و تشکر کرد.

وی ضمن اعلام مشکلات بهداشت و درمان شهرستان حمیدیه اظهار کرد: بیشترین نیاز بهداشت و درمان این شهرستان ایجاد فضاهای جدید درمانی است که با توجه به جمعیت 60 هزار نفری این شهرستان و تعداد بیمه شدگان از سازمان تامین اجتماعی، راه اندازی یک درمانگاه ضروری است.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha