زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۹ تير ساعت 13:47 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۱۹ ساعت 13:47    تعداد بازدید: 23    کد مطلب: 81593

بازدید نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی از پروژه درمانگاه دیواندره
نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی از پروژه در حال ساخت درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره بازدید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس سید احسن علوی ضمن بازدید از پروژه در حال ساخت درمانگاه عمومی تامین اجتماعی دیواندره، بر تسریع در روند ساخت این مرکز درمانی تاکید کرد.
وی ضمن قدردانی از مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کردستان و مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی به جهت توجه ویژه به مناطق محروم گفت: خوشبختانه در زمینه سلامت، سازمان تامین اجتماعی در چند سال گذشته گام های بلند و اقدامات اساسی زیادی را به انجام رسانده است که جای تقدیر و تشکر دارد و با توجه به ساخت و سازهای اخیر این سازمان در استان کردستان، هم اکنون در شمار استانهای برخوردار کشور به ویژه در زمینه ارائه خدمات بهداشتی ـ درمانی قرار گرفته است.  گفتنی است، درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره در زمینی به مساحت 3000 متر مربع و زیربنای 2353 متر مربع با اعتبار اولیه بالغ بر 92 میلیارد ریال از اردیبهشت ماه سال جاری در حال حاضر با 10 درصد پیشرفت فیزیکی در مرحله ساخت است.
لازم به ذکر است با ساخت این درمانگاه، بیمه شدگان این شهرستان از خدمات اورژانس این مرکز درمانی، ویزیت پزشکان عمومی، دندانپزشکی، مامایی، داروخانه، آزمایشگاه تشخیص طبی و اعزام بیماران بصورت رایگان بهره مند خواهند شد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha