زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۹ تير ساعت 11:29 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۱۹ ساعت 11:29    تعداد بازدید: 21    کد مطلب: 81585

پاسخگویی به بیش از یک میلیون و 600هزار مراجعه در مراکز درمانی تامین اجتماعی هرمزگان
مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان گفت: طی سال گذشته، به بیش از یک میلیون و 600هزار مراجعه بستری و سرپایی در مراکز ملکی تامین اجتماعی استان هرمزگان


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر مریم امیری در نشست خبری هفته تامین اجتماعی ضمن تبریک این هفته به بیمه شدگان، شرکاء اجتماعی و کارکنان سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور به عملکرد مدیریت درمان تامین اجتماعی و برنامه های سالجاری درمان تامین اجتماعی در استان هرمزگان پرداخت.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین سازمان بیمه ای در کشور، اولین خریدار خدمات درمانی در کشور است.

دکتر امیری ادامه داد: در استان هرمزگان درمان تامین اجتماعی با 7 مرکز ملکی درمان سرپایی و یک بیمارستان در بخش درمان مستقیم و همچنین با 694 مرکز درمانی طرف قرارداد در سطح استان به ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان فعالیت دارد.

وی درخصوص درمان در بخش بستری گفت: بیمارستان خلیج فارس 10 درصد تخت های بستری استان را با 260 تخت فعال در اختیار دارد اما یک سوم بار مراجعات بستری استان را طی سال 97 پاسخگو بوده است که تنها در نتیجه تلاش مضاعف پرسنل درمان بوده است که جای تقدیر دارد.

مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان مراجعات سرپایی به مراکز ملکی استان را طی سال 97 بیش از 712هزار مورد و مراجعات پاراکلینیک را بیش از 890هزار مورد مراجعه اعلام کرد.

وی همچنین از بیش از 13 هزار جراحی و 9900 ولادت در بیمارستان خلیج فارس طی سال گذشته خبر داد.

دکتر امیری از رتبه دوم اورژانس بیمارستان خلیج فارس در کشور با 117هزار مراجعه طی سال 97 خبر داد و افزود: با جذب متخصص طب اورژانس در بیمارستان توانستیم ضریب ماندگار بیمار در اورژانس را کاهش دهیم.

مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان از افتتاح دستگاه MRI بیمارستان خلیج فارس داد و ابراز امیدواری کرد که تا پایان سالجاری با راه اندازی 25 تخت دیگر و افزایش ظرفیت بیمارستان خلیج فارس، پاسخگویی و رضایتمندی بیشتری برای بیمه شدگان و مراجعین به همراه داشته باشد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha