زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۶ تير ساعت 13:52 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۱۶ ساعت 13:51    تعداد بازدید: 19    کد مطلب: 81420

کمیسیون پزشکی درمان قزوین الکترونیکی شد.
به گزارش واحد روابط عمومی مدیریت درمان واحد کمیسیون پزشکی مدیریت درمان قزوین به بیمه شدگان ، به صورت کاملا الکترونیکی خدمت ارائه مینماید.


مدیر درمان تامین اجتماعی استان قزوین گفت: این سیستم به گونه ای طراحی شده است که فرد پس از ارائه پرونده پزشکی به این واحد ، اطلاعات فردی وارد سیستم میشود و پس از دریافت کامل اطلاعات یک پیامک برای فرد ارسال میگرددو در صورت رویت پیامک توسط بیمه شده ، سیستم نشاندار میگردد.
دکتر محمد صادق بابایی افزود: به بیمه شدگان از طریق پیامک  ساعت و زمان حضور در جلسه کمیسیون نیز اطلاع رسانی میگردد .
وی درباره نحوه پیگیری پرونده کمیسیون اظهار داشت : بیمه شدگان میتوانند از روند مراحل بررسی کارشناسی پرونده خود را از طریق پیامک های ارسالی مطلع شده و در جریان پرونده قرار گیرند ونیز میتوانند پس از ورود به سایت سازمان و وارد کردن کد ملی از رای صادره در کمیسیون پزشکی مطلع شوند.
بابایی تسریع در روند انجام کار ، جلوگیری از پیگیری های مکرر و مراجعات حضوری ، جلوگیری از خطای انسانی ، بالا بردن ضریب امنیت نگهداری مستندات و سهولت دسترسی به مستندات در هر تاریخ و سهولت استخراج آمار را از مزایای الکترونیکی شدن این واحد برشمرد.
مدیر کل دفتر بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سرکار خانم مرادیان در اولین روز استقرار این طرح از آن بازدید کردند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha