زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۸ تير ساعت 08:12 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۳ ساعت 14:40    تعداد بازدید: 24    کد مطلب: 81064

برگزاری کمیته بیمه و درمان با حضور نمایندگان کارگری درمدیریت درمان تامین اجتماعی هرمزگان


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان استان : کمیته بیمه و درمان با حضور مدیران ارشد تامین اجتماعی استان ، رئیس هسته گزینش منطقه و نمایندگان خانه کارگر استان با محوریت رسیدگی به مسائل و مشکلات جامعه کارگری  در دفتر مدیردرمان استان تشکیل شد.

در این جلسه دکتر امیری ضمن خیرمقدم دستور کار جلسه را :  

1- بررسی مسائل و مشکلات جامعه کارگری استان

2‏- بررسی و شناخت آسیبها (تهدید ها و ضعف ها ) و مسائل مرتبط با آنها

3‏- ارائه پیشنهادات و راهکار های لازم در جهت افزایش و جلب رضایتمندی مخاطبان عنوان کرد.

دبیراجرائی خانه کارگر ضمن تشریح مسائل و مشکلات کارگران در حوزه ی درمان و بیمه در استان از فعالین تامین اجتماعی در استان تقدیر کرد و تلاش مجموعه تامین اجتماعی را در جهت توسعه خدمات قابل تقدیر دانست.

دکتر حیدری بلوکی مدیر کل بیمه تامین اجتماعی استان نیز ضمن تشکر از برگزاری این هم اندیشی گفت: کارگران بزرگوار هم از همکاران سازمان تامین اجتماعی هستند و بخشی از بار مسائل و مشکلات سازمان را به دوش می کشند و همواره در بزنگاهها همراه سازمان بوده اند.

وی همچنین درخصوص خدمات درمانی تامین اجتماعی در استان گفت: درمان ویترین سازمان و پشتیبان مجموعه بیمه است ، ارائه خدمات درمانی مطلوب و امکانات مناسب در درمان موجب رضایتمندی بیمه شدگان است .

حاج آقای ربانی مدیرکل هسته گزینش منطقه نیز در این هم اندیشی اضهار داشت : سازمان تامین اجتماعی سازمانی است که امنیت اجتماعی ایجاد می کند چرا که زمانی که جامعه نیازمند حمایت ، کمک و همراهی است تامین اجتماعی ایفای نقش فعال دارد.

وی همچنین افزود: آرامش سازمان تامین اجتماعی از تامین کنندگان آن است و از سرمایه بیمه شدگان است وباید با تمام توان در جهت حفظ منابع سازمان کوشید.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha