• ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
  • اِثَّلاثا ١٧ محرم ١٤٤١
  • Tuesday, September 17, 2019
کلیدواژه: 80595
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۳ خرداد، ساعت 11:35
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۳/۲۳
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت: شرکت‌های اوزان و بازرگانی بین المللی تأمین اجتماعی وابسته به سازمان تأمین اجتماعی هستند و تلاش زیادی برای رفع نیازهای مراکز درمانی بویژه در شرایط تحریم دارند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر مهدی درخشان در بازدید از غرفه شرکت‌های اوزان و بازرگانی بین المللی تأمین اجتماعی در نمایشگاه ایران هلث اظهار داشت: شرکت اوزان و شرکت بازرگانی بین المللی تأمین تجهیزات پزشکی مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی را برعهده دارند.

وی افزود: شرکت بازرگانی بین المللی تأمین اجتماعی که وابسته به شرکت خانه سازی ایران است، عمدتا تجهیزات مورد نیاز بیمارستان‌ها را در زمان افتتاح و شروع به کار تأمین می‌کند و شرکت اوزان در بقیه مراحل تجهیزات مورد نیاز را اعم از مصرفی و غیرمصرفی تأمین می‌کند.

وی با بیان اینکه از یک سال قبل به این دو شرکت اعلام کردیم که تمهیدات لازم را درنظر بگیرند تا در زمان تحریم با مشکل مواجه نشویم، اظهار داشت: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته تجهیزات مورد نیاز را به حد کفایت تأمین کرده ایم و نگرانی بابت خدمت رسانی و انجام اعمال جراحی نداریم.

وی افزود: با ارتباطات خوبی که با شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی وجود دارد، بویژه شرکت‌های داخلی که سیاست اصولی همکاری و تقویت تولید داخل را داریم مورد توجه قرار دارد، امیدواریم شاهد توسعه فعالیت‌های این دو شرکت در زمینه تولید تجهیزات پزشکی باشیم.

دکتر علی اعتصام پور، مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان نیز در بازدید از نمایشگاه ایران هلث گفت: شرکت های تابعه سازمان تأمین اجتماعی در حوزه تأمین تجهیزات پزشکی عملکرد خوبی دارند و در مجموع فعالیت خوبی صورت گرفته است.

وی ادامه داد:  این شرکت‌ها می‌توانند در تولید تجهیزات پزشکی نیز با قدرت بیشتری وارد شوند و توفیقات بیشتری داشته باشند. در این زمینه شرکتهای دانش بنیان مختلفی در کشور داریم که می‌توانیم از توان این شرکت‌ها نیز استفاده کنیم.

دکتر محمدحسین توحیدی فر، مدیر درمان تأمین اجتماعی استان یزد نیز در بازدید از این نمایشگاه گفت: شرکت‌های اوزان و بازرگانی بین المللی در تأمین تجهیزات مورد نیاز بیمارستان‌ها عملکرد موفقی دارند.

وی افزود: با توجه به شرایط تحریم و مشکلاتی که در تأمین تجهیزات پزشکی وجود دارد، این شرکت‌ها می‌توانند بهترین راهکارها را برای تداوم خدمت رسانی مطلوب مراکز درمانی اتخاذ کنند تا در تأمین تجهیزات محدودیتی ایجاد نشود.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha