زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۲۵ خرداد ساعت 13:28 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۳/۲۵ ساعت 13:28    تعداد بازدید: 23    کد مطلب: 80583

ارسال کمک های کارکنان بخش درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی به مناطق سیل زده
هم زمان با ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان کمک های کارکنان بخش درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان ارسال شد.


هم زمان با ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان کمک های کارکنان بخش درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان ارسال شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی کارکنان مراکز درمانی تأمین اجتماعی در سطح استان خراسان جنوبی همراه و همگام با مردم سراسر کشور به یاری هموطنان آسیب دیده از سیل شتافتند.
مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی در این باره گفت: به منظور رفع دغدغه های مردم آسیب دیده از سیل های اخیر کمک های نقدی و غیر نقدی کارکنان به ارزش بیش از یکصد میلیون ریال جمع آوری شد.
دکتر فرزاد فیروزی افزود: به دلیل هم جواری با استان سیستان و بلوچستان و محرومیت زیاد روستاهای سیل زده این استان اولین محوله از کمک های جمع آوری شده در قالب کالاهای ضروری مورد نیاز در اختیار مردم مناطق سیل زده قرار گرفت این کالاها شامل : آرد – نان – روغن – قند – لباس – مواد شوینده و ... بودند.
مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی با تقدیر از کلیه کارکنان خاطر نشان کرد : بیشترین میزان کمک جمع آوری شده حاصل همیاری و همدلی کارکنان بیمارستان شهید دکتر رحیمی بیرجند بوده است که با تلاش و پیگیری کارکنان درمانگاه تأمین اجتماعی قاین، ستاد عتبات عالیات شهرستان قاین و موکب الرضا شهرستان قاین به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شد.%

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha