زمان انتشار: ۱۳۹۸ جمعه ۱۰ خرداد ساعت 07:18 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۳/۲۵ ساعت 09:42    تعداد بازدید: 3    کد مطلب: 80520

پیام مدیر کل تامین اجتماعی استان به مناسبت
رو جهانی قدس


ماه مبارک رمضان، ماه تقرب به حضرت حق، مبارزه با نفس و شکست استکبار درون و بیرون و فصل زیبای همدلی و وحدت مسلمانان در پرتو ضیافت الهی، به روزهای پایانی خود نزدیک شده و دیگربار طنین نوای حضرت امام خمینی(ره) به گوش می‌رسد که فرمود: "روز قدس، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است".

   "نَحو القدس"
«پیش به‌ سوی قدس»

نام‌گذاری آخرین جمعه‌ی ماه مبارک رمضان به «روز قدس»، قبله اول مسلمانان، از آن جهت حائز اهمیت است که نور امید را دل مستضعفان جهان روشن کرد و به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت فلسطین عزیز مبدل گردید تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدانشدنی دارد.
روز قدس روز خروش ملت های اسلامی بر علیه هر گونه تجاوز و اشغالگری است که بنیان پوشالی رژیم اشغالگر را می لرزاند و حقارت این رژیم سفاک و غده سرطانی را در مقابل کوه استوار و با عظمت مسلمانان جهان نمایان می کند.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادت همه مردم ایران اسلامی و مسلمانان غیور و سرافراز سراسر عالم در ماه ضیافت الله، در جهت اجرای منویات رهبری معظم انقلاب اسلامی از عموم آزادی خواهان جهان بویژه همکاران ساعی و پرتلاش خود درسراسر استان دعوت می نمایم  تا با شرکت گسترده در راهپیمایی باشکوه روز قدس، دیگربار اوج اقتدار و همگرایی آزادی خواهان جهان و به‌ویژه امت اسلامی در این مسئله مهم و اساسی را به نمایش بگذراند و موجبات شادمانی وجود مطهر و مقدس امام عصر (عج) را فراهم آورند.
باشد که با دفاع از آرمان فلسطین و زنده نگه داشتن این وصیت تاریخی امام راحل، یکبار دیگر این روز بزرگ را در تاریخ ماندگارتر کنیم.

                                   علی حسینی محمدآبادی
                         مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمان

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha