زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۳ خرداد ساعت 14:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۳/۱۳ ساعت 14:30    تعداد بازدید: 289    کد مطلب: 80409

بیانیه سازمان تامین اجتماعی به مناسبت سالروز ارتحال امام‌خمینی (ره) و قیام 15خرداد
سازمان تامین اجتماعی سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) را تسلیت می گوید و یاد و خاطره شهدای قیام خونین ١٥ خرداد که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می شود را گرامی می دارد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در بیانیه این سازمان به مناسبت فرارسیدن 14 و 15 خرداد آمده است:
امام عظیم الشأن راحل پایه های نظامی را بنا کرد که طلایه دار بسط و نشر ارزش های اصیل اسلامی است و توجه و دستگیری از محرومان و مستمندان و حرکت توحیدی و ایمانی، سرلوحه امور قرار گرفته است.
امام خمینی (ره) شخصیتی است که با یک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مبنای اسلام ناب محمدی (ص) بنیان نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کرد.
بدون تردید تعظیم شخصیت والای ایشان، ادای دین به همه کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان انقلاب اسلامی جانفشانی نموده‌اند.
امروز به برکت حرکت عظیم و انقلابی مردم در سال های حماسه و خروش که قیام خونین پانزدهم خرداد نقطه آغازین آن بود، همه ما مردم کشور وارث خون شهدای بزرگواری هستیم که با اعتقاد خود، گام در راه مبارزه و جهاد نهادند و بر همه ماست به عنوان رهروان طریق متعالی حضرت امام(ره) در جهت ترویج فرهنگ انقلاب و امام تلاش کنیم.
سازمان تامین اجتماعی ضمن بزرگداشت و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین ١٥ خرداد، امیدوار است بتواند پاسدار آرمانهای والای امام راحل و خون پاک شهدای والامقام باشد و برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش نماید.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha