زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۸ خرداد ساعت 15:27 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۳/۸ ساعت 15:29    تعداد بازدید: 9    کد مطلب: 80359

پیام مدیرکل تامین اجتماعی مازندران به مناسبت روز جهانی قدس
سیدعلی اصغر محمودی ،مدیرکل تامین اجتماعی مازندران در پیامی کارکنان تامین اجتماعی مازندران را به حضور پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نمود، متن کامل پیام " سید علی اصغر محمودی " به شرح ذیل است:


"یوم الله روز قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان میراث ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در ردیف مهمترین روزهای جهان اسلام در خاطره تاریخ ثبت گشته است. روزی که یاد و نامش دشمن را به اضطراب و شکوه حماسی مردم خداجو و ظلم ستیزش کاخهای استبداد و بیداد را به حقارت می کشد.

روزی که تبلور رسای سیراب شدگان عاشورا و تجسم خشم مقدس و نفرت عمیق مسلمین عالم بر علیه رژیم نامشروع و غاصب صهیونیسم جهانی است.

روز قدس روز دفاع از مظلومانی است که خنجر کفر و نفاق قلب آنان را شکافته و شلاق های بیداد و ستم جان و تنشان را نشانه رفته است. روز قدس روز تعیین سرنوشت مردم مظلوم فلسطین است، روز حمایت از مظلومان عالم است و روزی است که آزادگان عالم در گستره اسلام اراده کرده اند تا نهضت بیداری جهانی را موج هایی تازه و دلهای حق طلبان را امیدی تازه بخشند.

روز قدس روز نمایش وحدت و اقتدار مسلمین است و روز تحکیم همدلی ها و همزبانی ها و روز تجدید پیمان ها و عهدها در پیروی از پیامبر و ائمه هدا و روز ناکامی ترفندها و توطئه های استکبار است.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات از شما کارکنان صدیق  دعوت می‌کنم تا در راهپیمایی این روز سرنوشت ساز در وفاداری به آرمانهای امام و رهبری، با امت بزرگ اسلامی همنوا شوید و یأس و نومیدی دشمن و قدرت و قوت اسلام را بار دیگر رقم زنید.

باشد که این حضورهای حماسی زمینه هایی برای حکومت صالحان و ظهور منجی عالم بشریت باشد. انشاءلله "

سیدعلی اصغر محمودی

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha