زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ساعت 09:38 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۳۰ ساعت 09:41    تعداد بازدید: 65    کد مطلب: 79980

در جلسه هفتگی نماز جمعه شهرستان ساوجبلاغ؛
از عملکرد مدیریت درمان استان البرز تجلیل شد
جلسه هفتگی ستاد نماز جمعه شهرستان ساوجبلاغ با حضور دکتر ابولفضل آفریده مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز، معاون درمان ، رئیس و مدیر پرستاری بیمارستان تامین اجتماعی ، امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ و رئیس شورای اسلامی شهر هشتگرد روز جمعه در سالن جلسات ستاد نمازجمعه این شهرستان با تجلیل از عملکرد مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز ،برگزار شد.


در ابتدای جلسه دکتر ابوالفضل آفریده با ارائه گزارشی از وضعیت درمان تامین اجتماعی استان و شهرستان ساوجبلاغ گفت : مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز در بخش درمان مستقیم با 3 مرکز بستری بیمارستان فوق تخصصی البرز ، بیمارستان هشتگرد و دی کلینیک شهید محمد حاجی زاده  و در بخش سرپائی با مراکز درمانی پلی کلینیک تخصص شهید بهشتی ، پلی کلینیک تخصصی شهید فهمیده فردیس و پلی کلینیک تخصصی حصارک و درمانگاههای تخصصی نظرآباد و اشتهارد و یک مرکز خدمات دندانپزشکی در حال ارائه خدمات استاندارد و به مردم فهیم و شایسته استان می باشد .
دکتر ابوالفضل آفریده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به چالش های موجود بیمارستان هشتگرد گفت : یکی از چالش های مهم بیمارستان هشتگرد چالش اخذ مجوز پروانه بهره برداری می باشد که در حال پیگیری است و در این راستا موافقت اصولی و کسب مجوز انجام شده و امیدواریم با تحقق این اقدام تسهیلات بیشتری برای ارائه خدمات بیشتر درخصوص اطاق عمل و بخش های ویژه به مردم انجام گیرد .
مدیر درمان استان البرز خاطر نشان کرد : امیدواریم با توجه به نیاز مردم و رایگان بودن خدمات درمانی برای بیمه شدگان تامین اجتماعی ، طرح استاندارد سازی و توسعه  بیمارستان با کمک و حمایت مسئولین شهرستان ساوجبلاغ بخصوص امام جمعه ، رییس شورای شهر و مردم خیر انجام گیرد .
دکتر آفریده گفت : بیمارستان البرز از استانداردهای بالاتری نسبت به سایر بیمارستان های استان داشته و سال گذشته نیز بیمارستان البرز با کسب امتیاز بالا و اختلاف امتیاز زیاد نسبت به بیمارستان  دوم استان ، جزو ۸بیمارستان برتر کشور گردید. قابل ذکراست  با توجه به شلوغی بیمارستان البرز و با توجه به محدویت پخش خدمات تا شعاع چند کیلومتری ، اجازه اختصاص خدمات خاص مثل MRIدر بیمارستان هشتگرد وجود ندارد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز با اشاره به گسترش خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی گفت : حذف دفترچه درمانی و استقرار نسخه الکترونیک در بخش درمان مستقیم اجرا و در بخش درمان مستقیم نیز درحال اجرا می باشد . استقرار سیستم نسخه الکترونیک مزایای زیادی به همراه دارد که از مهمترین آنها می توان به ثبت سابقه بیماری ، طول درمان و داروهای تجویز شده ، دسترسی آسان به اطلاعات ، هوشمند بودن این سیستمها در تداخلات دارویی و.. اشاره کرد .
دکتر آفریده در پایان ضمن تشکر و قدردانی از همراهی و همکاری خوب مسئولین و مردم  ، از مردم درخواست کرد از مصرف دارو بدون نسخه پزشک به دلیل ایجاد مشکلات  حتما" خودداری کنند.
در ادامه جلسه دکتر علی ممتاز بخش رئیس بیمارستان هشتگرد و خانم فرشته آزاد فلاح مترون بیمارستان گزارش از فعالیت های بیمارستان ارائه نمودند .
حجت الاسلام والمسلمین روح اله مختاری امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ نیز ضمن خیرمقدم و تشکر از حضورمدیرکل درمان تامین اجتماعی استان البرز در پایگاه نماز جمعه ، کسب عنوان برتر کشور در زمینه عملکرد و ارائه خدمات درمانی به ایشان و تمامی کارکنان مجموعه مدیریت درمان استان البرز تبریک گفت .
امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ افزود: امروز زمین جهاد و مبارزه با دشمن مستکبر عوض شده است و هرکس در خدمت به مردم و رفع مشکلات جامعه تلاش کند در خط مقدم مبارزه با آمریکاست و خدا را شکر شما عزیزان تامین اجتماعی در این خصوص موفق عمل کرده اید و به نوبه خودم از همه شما سپاسگزارم.
علی شجری پور ، رئیس شوراس اسلامی شهر هشتگرد نیز ضمن تبریک کسب عنوان دستگاه برتر  و تشکر از زحمات و تلاش های ریاست و کارکنان بیمارستان هشتگرد به اعلام آمادگی و همکاری مجموعه شورای اشلامی شهر هشتگرد با مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز و بیمارستان هشتگرد اشاره کرد .
در خاتمه جلسه نیز با اهداءلوح تقدیر به دکتر آفریده مدیر درمان تامین اجتماعی و همکاران ایشان جناب آقایان دکتر موسی پور و دکتر ممتازبخش، از خدمات ارزنده ایشان توسط امام جمعه تجلیل به عمل آمد. همچنین از همکاری خوب و شایسته  بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان ساوجبلاغ در طرح پزشک آدینه با مدیریت سرکارخانم آزادفلاح که هر هفته روزهای جمعه نسبت به ویزیت رایگان نمازگزاران جمعه اقدام می نمایند قدردانی شد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha