زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ساعت 08:29 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۲۹ ساعت 08:28    تعداد بازدید: 37    کد مطلب: 79905

واحد لنژری بیمارستان تامین اجتماعی آتیه همدان افتتاح می‌شود
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان از افتتاح واحد لنژری بیمارستان آتیه همدان در تیرماه امسال خبر داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علیرضا صفری اظهار کرد: اعتبار تخصیصی این پروژه ٢ میلیارد تومان است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه بهمن ماه سال ٩٧ آغاز شد، گفت: قبلاً این بخش مشکلات زیادی داشت که خوشبختانه در پروژه جدید رفع شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی همدان تاکید کرد: پس از بازسازی تمام دستگاه‌های ماشین لباسشویی دو درب در نظر گرفته شده به نحوی که البسه از قسمت کثیف به دستگاه وارد و از درب تمیز در قسمت لنژوی تخلیه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه فضای نصب دستگاه‌های عفونی‌شوئی مجزا شده است، گفت: با توجه به اینکه دستگاه‌های شست‌وشو عمل آبگیری را انجام می‌دهند، دستگاه‌های آبگیر حذف شده است.

دکتر صفری با بیان اینکه در فضای جدید فضای مناسب برای رختکن و آبدارخانه در نظر گرفته شده است خاطرنشان کرد: شوتینگ البسه حذف شده و به جای آن آسانسور نصب شده است.

وی افزود: راهرو ارتباطی برای انتقال البسه عفونی و کثیف از اتاق‌های عمل و زایشگاه و بخش‌های طبقه اول به لنژری و cssd احداث شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی همدان بیان کرد:‌ برای جلوگیری از انتشار بوی آب ژاول سیستم لوله‌کشی مرکز آب ژاول اجرا شده به نحوی که آب ژاول در داخل مخزن ٣ هزار لیتری تخلیه می‌شود.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha