• ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد
  • اِلأَحَّد ١٦ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Sunday, August 18, 2019
کلیدواژه: 79675
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت، ساعت 07:58
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۲/۲۴
دویستمین شماره هفته‌نامه «آتیه‌نو» که یکشنبه 22 اردیبهشت ماه با گرافیک و طراحی جدید به مناسبت انتشار دویستمین شماره، آماده چاپ بود، به علت تامین نشدن کاغذ موردنیاز، تاکنون امکان چاپ نیافته است.

یکی از مدیران موسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه، امروز تایید کرد که این موسسه نیز همانند سایر موسسات انتشاراتی و رسانه‌های مکتوب از نیمه دوم سال گذشته با مشکل جدی تامین کاغذ مواجه است.
موسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه ناشر رسانه‌های تخصصی حوزه بیمه‌های اجتماعی و تامین‌اجتماعی است که هفته‌نامه آتیه‌نو، ماهنامه قلمرو رفاه، پایگاه خبری تامین 24 و هفته‌نامه داخلی سازمان تامین‌اجتماعی از جمله تولیدات مستمر این موسسه است. نشریات این موسسه با توجه به شمار 42 میلیون نفری افراد تحت پوشش خدمات سازمان تامین‌اجتماعی، با هدف اطلاع‌رسانی درباره آخرین تحولات این حوزه به شرکای اجتماعی سازمان تامین‌اجتماعی – شامل بیمه‌شدگان، کارفرمایان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران - و نیز کارشناسان، پژوهشگران و سایر علاقمندان به تحولات این حوزه، منتشر می‌شوند.
یکی از مدیران این موسسه اعلام کرد علاوه بر رسانه‌های بخش خصوصی، نشریات متعلق به بخش عمومی و دولتی نیز مشکلاتی جدی‌ در زمینه تامین کاغذ موردنیاز دارند چرا که حتی در صورت تامین منابع موردنیاز برای خرید کاغذ با قیمت‌های گاه چند برابر قیمت رسمی از بازار آزاد، مقررات بخش دولتی و عمومی و نیز مقررات نهادهای نظارتی، دست این نشریات را برای تامین کاغذ خارج از سیستم و سازوکار تعریف شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بسته است.
این مدیر موسسه آهنگ آتیه تاکید کرد به‌رغم تدابیری چون کاهش شمارگان هفته‌نامه آتیه‌نو و ماهنامه قلمرورفاه به نصف و حضور بیشتر و جدی‌تر در فضای مجازی در جبران کاهش شمارگان و با وجود همه تلاش‌های صورت‌گرفته، کاغذ موردنیاز برای چاپ شماره اخیر هفته‌نامه آتیه‌نو تاکنون تامین نشده است و این موسسه بابت چاپ شماره‌های قبلی نشریات خود به چاپخانه‌ها، کاغذ بدهکار است.
وی با پوزش از مخاطبان این نشریات و اعلام اینکه این موسسه در چارچوب قوانین و مقررات و با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود در تلاش برای تامین کاغذ موردنیاز است، از آنان دعوت کرد برای مطالعه شماره 200 هفته‌نامه آتیه‌نو و سایر تولیدات مطبوعاتی این موسسه به نشانی الکترونیک www.ahangeatiye.ir  و برای مطالعه هریک از نشریات و رسانه‌های تخصصی این حوزه به نشانی‌های زیر مراجعه کنند:

هفته‌نامه آتیه‌نو
www.atiyehnoweekly.ir
ماهنامه قلمرورفاه
www.ghalamrorefah.ir
هفته‌نامه تامین (نشریه داخلی سازمان تامین اجتماعی)
www.weekly.tamin.ir
پایگاه خبری تامین 24
www.tamin24.ir
منبع: پایگاه خبری تامین 24
 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha