• ۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
  • اِثَّلاثا ٢۰ ذو القعده ١٤٤۰
  • Tuesday, July 23, 2019
کلیدواژه: 79628
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت، ساعت 08:43
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۲/۲۳

 در این جلسه که با حضور سردار یزدی فرمانده محترم سپاه تهران بزرگ و دکتر مالمیر رئیس بسیج جامعه پزشکی استان تهران و اعضای شورای اندیشه ورز بسیج جامعه پزشکی سازمان تامین اجتماعی وجمعی از روسای بیمارستان ها و مراکز درمانی تابعه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان تهران برگزار شد، دکتر محمدرضا کریمی بعنوان مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران معرفی گردید.
در ابتدای جلسه دکتر محسن نبیونی رئیس شورای اندیشه ورز بسیج جامعه پزشکی سازمان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و ابراز خرسندی ازتقارن تشکیل این جلسه در این ماه مبارک افزود: با توجه به تعداد پرسنل شاغل در مراکز درمانی سازمان در کل کشور و ظرفیت بالای این مراکز که بعضا از برخی مراکز دانشگاهی نیز بیشتر می باشد نیازمند این است که شاخه های بسیح جامعه پزشکی در مراکز درمانی نهادینه شود تا پشتوانه بیشتری برای سازمان و بالتبع برای بیمه شدگان محترم و نیز دستی برای بسیج مستضعفین باشد.


در ادامه دکتر خسروانی مقدم مسئول مرکز ویژه بسیج جامعه پزشکی سازمان تامین اجتماعی افزود: "بسیج یعنی مردم و مردم یعنی بسیج " اعتقادی به بسیج طبقاتی نداریم و این تقسیمات در سایر اقشار بسیج صرفا جهت تسریع و تسهیل در انجام امور و مدیریت بهینه می باشد و از اینکه مراکز درمانی با این ظرفیت بالای کادر پزشکی ، پرستاری، پیراپزشکی از بسیج کارمندی به بسیج جامعه پزشکی تبدیل شود امری مهم در جهت خدمت رسانی به بیمه شدگان محترم واهداف سازمان تامین اجتماعی می باشد.
در پایان سردار یزدی فرمانده محترم سپاه تهران بزرگ طی سخنانی تاکید کرد:"دشمنان نشان دادند علاوه بر اینکه با نظام، انقلاب، تمامیت ارضی، دین و مردم سر ناسازگاری دارند تا آنجا که نقشه پنج قسمتی کشور ما را در خاور میانه بزرگ از سال ١٣٢٤ کشیده اند. ما از کشور و ملت و نظام و تمامیت ارضی همیشه دفاع کردیم و سعی کردیم با خویشتنداری مسیر خود را طی کنیم.
جهت حرکت عظیم در برابر فشارها نیازمند یک همگرایی و همراهی هستیم که نیازمند تفکر فراگیر و همه شمول می باشد که این تفکر و نگاه همه شمول هیچ جایی نیست  الا بسیج .
نگاه بسیج یک نگاه بی تکلف، بدون خودخواهی، ایثارگرانه، شجاعانه در همه سختی ها و در همه شرایط با همه ویژگی ها می باشد. ما باید تمام تلاشمان را بکنیم تا این تفکر در بین مردم و مسئولین رسوخ پیدا کند که هرجا با این تفکر حتی در شرایط سخت و مضطر اقداماتی انجام شد موفق بود و در غیر اینصورت نوعا موفقیتی نداشتیم.
بسیج جامعه پزشکی یکی از اقشار بسیار تاثیرگذار و ارزشمند بسیج می باشد بطوریکه بسیج جامعه پزشکی با سایر اقشار بسیج ارتباط تنگاتنگی دارد و اینطور نباشد که خدای ناکرده ساختارها و خط کشی ها منجر به جدایی شود که این تفکر در بسیج نبوده و نخواهد بود.
در هرساختاری یک مجموعه ای داریم که آن مجموعه باید محور باشد و در موضوع بیمارستان ها ، بسیج جامعه پزشکی محوریست که سایر دوستان حول آن محور باید برای رسیدن به اهداف بسیج تلاش کنند تا کار بهتر صورت گیرد.
دکتر محمدرضا کریمی نیز در سخنانی گفت : استان تهران در بین سایر استانهای کشور از دو جهت خصوصیات ویژه ای دارد .اول اینکه از نظر تعدد نیروی انسانی و کادر درمان بالاترین آمار را دارد و دوم اینکه نیروهایی که در استان تهران هستند  اغلب در مدیریت های میانی سابقه  فعالیت دارند و در بحث کارشناسی در سازمان و در بحث درمان صاحب نظر می باشند و وظیفه ی ما این است که در قالب کمیته ها و شوراهای تخصصی از این پتانسیل های داخل تهران استفاده کنیم که نتیجه و سود ماحصل این کار به خود سازمان تامین اجتماعی برمی گردد. در پایان  دکتر کریمی حکم مسئولیت کانون بسیج جامعه پزشکی اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران را از سردار یزدی دریافت کرد.
 

 

 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha