زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ساعت 12:20 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۲۲ ساعت 12:18    تعداد بازدید: 96    کد مطلب: 79587

درمانگاه تامین اجتماعی خورموج به بهره برداری می رسد
مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: درمانگاه تامین اجتماعی خورموج در موعد مقرر به بهره برداری خواهد رسید.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر یلدا دارابی از پروژه در حال ساخت درمانگاه تامین اجتماعی خورموج بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی و همچنین مسائل و مشکلات پروژه قرار گرفت.
دکتر دارابی با تاکید بر تکمیل پروژه در موعد زمان بندی شده گفت: درمانگاه های سازمان تامین اجتماعی نقش مهمی در ارائه خدمات درمانی به مردم استان دارند از همین رو تلاش و پیگیری جدی مدیریت درمان استان به انجام به موقع این پروژه ها است.

وی گفت: مجموعه درمان تامین اجتماعی بوشهر تمام تلاش خود را برای احداث و اتمام درمانگاه های در دست ساخت به کار گرفته تا مردم بدون دغدغه در نزدیک ترین محل به خدمات درمانی دسترسی داشته باشند.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر همچنین از محل احداث درمانگاه تامین اجتماعی دلوار بازدید کرد.
دکتر دارابی در این بازدید با اشاره به جایگاه و اهمیت شهر دلوار گفت: امیدواریم با احداث این درمانگاه دیگر شاهد رفت و آمد مردم عزیز دلوار و روستاهای اطراف، برای دسترسی به خدمات درمانی به مرکز استان و شهرستان های دیگر نباشیم و بیماران بتوانند در شهر خود از خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی برخوردار شوند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha