زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ساعت 08:05 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۲۲ ساعت 08:03    تعداد بازدید: 278    کد مطلب: 79573

معاون بیمه ای تأمین اجتماعی خوزستان :
9 هزار ادعای اشتغال بیمه شدگان رسیدگی و پاسخ داده شد
ضیاء صباغ معاون بیمه ای اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان از رسیدگی به 9200 ادعای اشتغال بیمه شدگان استان در سال 1397 خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان ؛ معاون بیمه ای اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان با اعلام اینکه در راستای پاسخگویی و رسیدگی به تقاضا و درخواست ادعای اشتغال بیمه شدگان در سال 97 بیش از 390 جلسه برگزار گردید که طی این جلسات به 9200 ادعای اشتغال مورد درخواست رسیدگی بعمل آمد.
صباغ با تاکید براینکه کارفرمایان با ارائه اطلاعات صحیح و به هنگام به بازرسان تأمین اجتماعی می توانند باعث کاهش درخواست های ادعای اشتغال بیمه شدگان و کارگران باشند تصریح کرد : رسیدگی به تقاضاها باعث کاهش شکایات به مراجع قضایی از جمله هیأت های تشخیص و حل اختلاف و ادارات تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گردیده و از سویی متقاضیان را از سرگردانی و بلاتکلیفی نجات خواهد داد. معاون بیمه ای اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان رسیدگی بموقع و توجه به حقوق حقه کارگران و کارفرمایان را از موضوعاتی دانست که از سوی سازمان با جدیت دنبال و  از برنامه های عملیاتی سال جاری این اداره کل محسوب می گردد.
 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha