زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۷ ارديبهشت ساعت 13:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۱۷ ساعت 12:59    تعداد بازدید: 37    کد مطلب: 79321

بهره مندی 230 هزار بیمه شده خوزستانی از خدمات رایگان دندانپزشکی
مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: 230هزار نفر در سال گذشته، از خدمات دندانپزشکی رایگان در مراکز درمانی ملکی این استان بهره مند شدند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر صادق جلیلی ضمن اعلام این خبر گفت: در سال 96 بیش از 208 هزار نفر از بیمه شدگان تامین اجتماعی از خدمات دندانپزشکی مراکز ملکی سازمان در استان خوزستان بهره مند شدند که در سال 97، با 10 درصد افزایش، تعداد مراجعین به بیش از 230 هزار نفر رسید.

وی تعداد کلینیک های دندانپزشکی استان خوزستان را 24 کلینیک فعال عنوان کرد و افزود: در تمام شهرستان های استان که دارای مراکز درمانی ملکی است هستند حداقل یک کلینیک دندانپزشکی فعال داریم.

وی گفت: در این کلینیک ها خدماتی نظیر کشیدن دندان، پرکردن، جرم گیری و بروساژ و خدمات پیشگیری شامل فلوراید تراپی، فیشورسیلانت و جراحی دندان نهفته انجام می گیرد.

دکتر جلیلی تصریح کرد: با توجه به تعداد زیاد بیمه شده در استان خوزستان  که بالغ بر2 میلیون و 777 هزار نفر است، آمار پذیرش در کلینیک های دندانپزشکی زیاد است و کلینیک های موجود جوابگو نیست.

وی گفت: با توجه به کثرت بیمه شدگان ضرورت یک کلینیک ویژه دندانپزشکی در مرکز استان دیده می شود.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha