زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ساعت 10:40 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۱۷ ساعت 12:56    تعداد بازدید: 175    کد مطلب: 79303

به مناست هفته معلم
از معلمان اثرگذار پرسنل مدیریت درمان تأمین اجتماعی یزد تجلیل شد
طی مراسمی که به مناسبت گرامیداشت هفته معلم در سالن کنفرانس مدیریت درمان تأمین اجتماعی یزد برگزار شد از چند نفر از معلمان اثرگذار پرسنل مجموعه مدیریت درمان یزدکه در در تحصیل،کار و زندگی این پرسنل تأثیر ویژه‌ای داشته اند تجلیل شد .


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان یزد : دکتر محمد حسین توحیدی‌فر مدیر درمان تأمین اجتماعی استان یزد : در مراسمی که با حضور جمعی از معاونین و کارشناسان آموزش و پرورش استان و کارشناسان مدیریت درمان برگزار شد ضمن تجلیل از مقام معلمان با تأکید بر اهمیت نقش معلم در زندگی تک تک افراد جامعه گفت : معلمی یک حرفه نیست بلکه عشق است و کسی که عاشق نباشد قطعاً نمی‌تواند در این کار موفق شود .
وی با تأکید بر اینکه حاکمیت باید برای جایگاه معلمی ارزش ویژه‌ای قائل شود افزود : هرچند شاید طی دوران متمادی سیستم آموزشی جایگاه مناسب و اصلی خود را در کشور نداشته باشد ولی معلمان باید بدانند که جایگاه واقعی آنها در دلهای همه دانش آموزانی است که قطعاً همه موهبت‌های شغلی و علمی خود را مدیون معلمان خود می‌دانند . دکتر توحیدی‌فر با اشاره به آیه اقرأ بسم ربک الذی خلق .... علم الانسان ما لم یعلم گفت :
در سایه آموزش و پرورش و آموزش‌های نکته به نکته معلمان است که یک کشور ساخته و آباد می‌شود . وی ادامه داد : معلمین استان یزد همواره زبانزد کشور بوده‌اند و همین امر سبب پیشتازی استان در صنعت درمان و پزشکی شده است .
آقای مصباح فرد معاون پژوهشی آموزش و پروش استان و دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم نیز ضمن تأکید بر لزوم تجلیل از خدمات و زحمات معلمان پیشکسوت توسط دستگاهها گفت : جاری شدن فرهنگ تکریم از علم ، علم آموزی و معلم باید در همه جای کشور نهادینه شود .
وی برگزاری اینگونه مراسم‌ها را که نشانی از عمق علاقه و احترام مسئولان و مدیران استان به معلمین است را مثبت دانست و اظهار امیدواری کرد اینگونه برنامه‌ها در جامعه تسری یابد .
در پایان جلسه با اهداء لوح و یادبود از معلمین پیشکسوت تقدیر شد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha