زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ساعت 15:50 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۱۶ ساعت 15:49    تعداد بازدید: 35    کد مطلب: 79264

مراجعه یک میلیون و 900 هزار نفر به پزشکان تامین اجتماعی گیلان
مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان گفت: در سال گذشته، یک میلیون و 900 هزار بیمار به 13 مرکز درمانی ملکی تامین اجتماعی در استان گیلان مراجعه و توسط پزشکان ویزیت شدند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمدحسین شهدی نژاد با اعلام این خبر اظهار داشت: در سال گذشته بیش از 365 هزار نفر به پزشکان متخصص در مراکز ملکی تامین اجتماعی استان مراجعه نمودند که نسبت به مدت مشابه سال قبل نزدیک به 20درصد رشد داشته است.
مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان در ادامه افزود: طی همین مدت، نزدیک به یک میلیون و 400 هزار نفر به پزشکان عمومی و بیش از 127 هزار نفر به دندانپزشکان در مراکز ملکی تامین اجتماعی استان مراجعه نموده اند.
دکتر شهدی نژاد به رشد 28 درصدی مراجعه به پزشکان متخصص در تنها بیمارستان ملکی تامین اجتماعی استان اشاره نمود و اظهار داشت: با راه اندازی درمانگاه تخصصی عصر و جذب چند پزشک متخصص در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت، بیش از 110 هزار نفر توسط متخصصین این بیمارستان ویزیت شدند.
وی ادامه داد: همچنین در پلی کلینیک تخصصی شماره یک رشت، متخصصین با ویزیت بیش از 98 هزار بیمار به رشد 13 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل رسیدند.
دکتر شهدی نژاد به ویزیت بیش از 31 هزار بیمار توسط متخصصین کلینیک تخصصی شماره دو رشت اشاره کرد و گفت: در این کلینیک نیز ویزیت پزشکان متخصص نسبت به مدت مشابه سال قبل نزدیک به 18 درصد رشد داشته است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha