زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ساعت 10:46 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۱۶ ساعت 10:45    تعداد بازدید: 22    کد مطلب: 79199

اتمام هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی ملایر تا پایان امسال
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان از افتتاح پروژه‌های بیمارستان غرضی ملایر در هفته تامین اجتماعی امسال خبر داد و گفت: هتلینگ بیمارستان غرضی ملایر تا حدود زیادی انجام شده و تلاش می‌کنیم مابقی این کار تا پایان امسال به اتمام برسد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علیرضا صفری در بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان دکتر غرضی با اشاره به اینکه هتلینگ بیمارستان آتیه همدان تمام شده است، اظهار کرد: هتلینگ بیمارستان غرضی ملایر نیز تا حدود زیادی انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه بخش سی تی اسکن با ٢ میلیارد و ٦٠٠ میلیون تومان و بخش بازسازی شده زایشگاه با پنج اتاق ال دی آر انجام گفت: بخش خیرساز این بیمارستان نیز انجام شده و آماده بهره‌‌برداری است.

مدیر درمان تامین اجتماعی همدان با اشاره به خدمات‌دهی بخش‌های مختلف این بیمارستان به بیماران گفت: در حال حاضر چهار اتاق عمل در بیمارستان غرضی در حال بازسازی است و تا دو ماه آینده تکمیل می‌شود.

وی از افتتاح انبار دارویی بیمارستان غرضی ملایر با اعتباری بالغ بر ٤ میلیارد تومان در هفته تامین اجتماعی با حضور مسئولان کشوری خبر داد و گفت: بخش سی تی اسکن، اتاق‌های ال دی آر و بخش خیرساز نیز در هفته تامین اجتماعی افتتاح می‌شود.

دکتر صفری در ادامه با بیان اینکه بیمارستان آتیه همدان تنها مرکز توریست‌درمانی استان همدان است، تصریح کرد: در این زمینه ٦ اتاق در حال تکمیل است که طی سه ماه آینده افتتاح می‌شود.

مدیر درمان تامین اجتماعی همدان ضمن تقدیر از مراکز درمانی طرف قرارداد با این سازمان گفت: با توجه به مشکلات و تحریم‌ها از سال گذشته تاکنون برای دارو و تجهیزات مصرفی دپوی ٦ ماهه در استان تعریف شد که با این برنامه‌ریزی توانستیم خدمات خود را به بیماران سرپایی و بستری داشته باشیم.

دکتر صفری با بیان اینکه در برخی موارد خاص دارویی که به صورت کشوری است کمبودهایی داریم اضافه کرد: قرار شد این مشکل نیز با پیگیری‌ وزارت بهداشت رفع شود.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha