زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۱۴ ارديبهشت ساعت 13:52 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۱۵ ساعت 10:12    تعداد بازدید: 60    کد مطلب: 79096

برگزاری دوره آشنایی کارکنان کارخانه سیمان خاش با سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی
به مناسبت هفته کارگر یک دوره آشنایی کارکنان کارخانه سیمان خاش با سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی (طرح ملی دکتر نوربخش) در محل این کارخانه برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان ، رضا قربانی دادکانی رئیس شعبه خاش  و جمعی از همکاران به مناسبت هفته کارگر در محل کارخانه سیمان خاش حضور یافته. و ضمن بازدید و دیدار با کارگران این مجموعه و تبریک هفته ی کارگر ، این قشر زحمتکش را نیروهای محرک گردش چرخ صنعت دانسته و اظهار داشتند ، سازمان تامین اجتماعی نیر بعنوان بزرگترین حامی جامعه کارگری در تلاش است نسبت به رفع دغدغه های این قشر زحمتکش بپردازد که در راستای تحقق این امر مهم یکی از دستاوردهای سازمان راه اندازی پرتال خدمات غیرحضوری (طرح ملی دکتر نوربخش)به آدرس  www.eservices.tamin.ir  می باشد.

ایشان با اعلام این مطلب افزودند در حال حاضر سامانه متمرکز خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی در جهت دسترسی سهل و آسان مخاطبین به خدمات سازمان تأمین اجتماعی فراهم شده و هم اکنون ٣٤ سرویس خدمت غیرحضوری از طریق این سامانه در دسترس مخاطبین سازمان می باشد .

در پایان کارشناسان سازمان به آموزش خدمات غیرحضوری از جمله خدمات دریافت سوابق ، خدمات دفترچه درمانی  ، خدمات حمایت های کوتاه مدت و .... در قالب کارگاه آموزشی به تعدادی از کارگرران پرداختند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha