• ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد
  • اِلأَحَّد ١٦ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Sunday, August 18, 2019
کلیدواژه: 78937
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۲ ارديبهشت، ساعت 13:43
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۲/۱۲
همزمان با ١١ اردیبهشت ماه روز جهانی کارگر بخش های ICU و CCU بیمارستان امام خمینی (ره) اراک با حضور مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، مدیران دستگاههای تابعه وزارت رفاه ، روسای کانونهای بازنشستگی استان و شهرستانها و روسای تشکل ها و انجمن های کارگری افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی ره؛ محمدتقی آبایی مدیر کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی در این مراسم با تبریک روز کارگر گفت : از جمعیت یک میلیون و ٤٠٠ هزار نفر ساکن در استان مرکزی، ٩٧٥ هزار نفر به شکل مستقیم وابسته به جامعه کارگری هستند، ١٩٨ هزارنفر طبق ماده ١٤٨ قانون بیمه در استان مرکزی زیر پوشش خدمات بیمه اجباری تامین اجتماعی هستند و ٨٠ هزار مستمری بگیر کارگری زیر پوشش تامین اجتماعی هستند.

آبایی اظهار داشت: مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در سالهای اخیر با توسعه ، تنوع و ارتقاء خدمات ، عملکرد خوب و شایسته ای در پاسخگویی به نیازهای درمانی کارگران داشته است ، البته کارگران عزیز شایسته دریافت بهترین خدمات  هستند و تمامی دستگاههای استان با استفاده از تمامی ظرفیت ها باید به این قشر شریف و زحمتکش ارائه خدمت نمایند.
مدیر کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی با اشاره به طلب تامین اجتماعی از دولت افزود : بازسازی بخش های درمانی و ارتقاء هتلینگ در بیمارستانهای تامین اجتماعی استان مرکزی قابل تقدیر است و موجب افزایش رضایتمندی بیماران و مراجعین گردیده است.

دکتر ثریا پازوکی در آیین افتتاح CCU  وICU بیمارستان امام خمینی (ره) اراک گفت : بازسازی و استاندارد سازی این بخش ها در ٧١٠ مترمربع و با صرف اعتبار ١٨ میلیارد ریال از منابع سازمان تأمین اجتماعی به بهره‌برداری رسیده است ، ١٤٠ متر به فضای فیزیکی بخش ها اضافه شده است و تخت های ویژه از ٨ تخت به ١٢ تخت افزایش داده شده است .
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی افزود: طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستانی و استانداردسازی بخش های درمانی ، امکانات و تجهیزات در جهت افزایش رضایتمندی بیمه شدگان و ارباب رجوع با موفقیت اجرا گردیده است و مدیریت درمان با بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت خدمات و بهره گیری از تمام ظرفیت ها در حال خدمت رسانی به مخاطبان و مراجعین می باشد.
دکتر ثریا پازوکی با اشاره به موفقیت های کسب شده مدیریت درمان در سال گذشته ادامه داد : دستگاه سنگ شکن برون اندامی بزودی راه اندازی می شود و پروژه ساخت پلی کینیک تخصصی بیمارستان با هدف توسعه خدمات تخصصی سرپایی جهت خدمت رسانی به بیمه شدگان و بازنشستگان در حال اجراست .
سپس آیین افتتاح انجام شد و مدعوین از بیماران عیادت نمودند.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha