زمان انتشار: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۲ ارديبهشت ساعت 13:15 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۱۲ ساعت 13:23    تعداد بازدید: 24    کد مطلب: 78929

پنجمین گردهمایی کارشناسان آزمایشگاه های استان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی ، پنجمین گردهمایی کارشناسان آزمایشگاه های استان برگزار شد . دکتر حمید داستانی مدیر درمان تامین اجتماعی استان ضمن تاکید بر نقش پاراکلینیک و بخصوص واحد های آزمایشگاه ، از آن بعنوان کلید تشخیص بسیاری از بیماری های جسمی و حتی روانی یاد کرد و افزود...


به گزارش  روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی ، پنجمین گردهمایی کارشناسان آزمایشگاه های استان برگزار شد . دکتر حمید داستانی مدیر درمان تامین اجتماعی استان ضمن تاکید بر نقش پاراکلینیک و بخصوص واحد های آزمایشگاه ، از آن بعنوان کلید تشخیص بسیاری از بیماری های جسمی و حتی روانی یاد کرد و افزود : ساختار تشکیلاتی مراکز تابعه سازمان ، با تجهیزات به روز  و حضور پرسنل توانمند در این حوزه ، توانسته است کیفیت را در بهترین سطح خود محقق کند . دکتر داستانی در ادامه گفت : در تلاش هستیم تا با ارتقا تجهیزات ، شرایط کار و در نتیجه حاصل کار را بهبوده ببخشیم و با ایجاد فضایی پرنشاط و با انرژی برای همکاران عزیز ، شرایطی به مراتب بهتر را جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به بیمه شدگان و مراجعین محترم فراهم کنیم .
مدیر درمان استان خاطرنشان کرد : بدون شک جامعه خدوم و فرهیخته  آزمایشگاهی سازمان تامین اجتماعی ، افتخار خدمت به بیمه شدگان عزیز تامین اجتماعی بعنوان برگی زرین در صفحه زندگیشان ثبت خواهد شد .
شایان ذکر است این مراسم با حضور کارشناسان آزمایشگاه های مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی در استان خراسان رضوی ، در مشهد برگزار و از همکاران نمونه این حوزه تقدیر بعمل آمد .

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha