• ۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
  • اِثَّلاثا ٢۰ ذو القعده ١٤٤۰
  • Tuesday, July 23, 2019
کلیدواژه: 78873
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۲ ارديبهشت، ساعت 09:10
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۲/۱۲
پیام مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران به مناسبت فرا رسیدن هفته کار و کارگر

مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران با صدور پیامی فرا رسیدن هفته کار و کارگر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل درمان استان تهران ، متن پیام صادر شده از سوی دکتر بابک عدلی بدین شرح است:

 

به نام خدا

خداوند آن کارگری را دوست دارد که چون کاری به وی محول شود آن را نیکو انجام دهد  . رسول اکرم ( ص )

فرهنگ کار، عالی‌ترین تصویر سازندگی و تحول است که حضرت رسول اکرم(ص)، پیامبر مهر گستر اسلام در روند زندگی انسان‌ها، بر دستان توانمند کارگر بوسه زده و با این عمل به احسن وجه، منزلتی عظیم به این قشر بخشیده است.
فرا رسیدن هفته کار و کارگر فرصتی برای پاسداشت زحمات خستگی ناپذیر و بی شائبه تلاشگران عرصه سازندگی و توسعه میهن اسلامی است. کارگرانی که از شریف ترین طبقه اجتماعی هستند و حرکت دست و بازوی آنهاست که باعث گردش چرخ های اقتصاد کشور می شود.
اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران به لحاظ جغرافیایی و جمعیتی از جمله ارگان هایی است که بیشترین ارتباط را با جامعه زحمتکش کارگری دارد و این عزیزان از خدمات گسترده و متنوع این مجموعه به دو شکل درمان مستقیم و غیر‌مستقیم، بهره مند می شوند .
این اداره کل با ٤١ مرکز خدمت رسان و حدود ١٧٠٠ تخت فعال  یک سوم عملکرد کشور را در حوزه  درمان به خود اختصاص داده است و این امر بار سنگینی است بر دوش همکاران این مجموعه  تا با ارائه خدمات مثبت و ارزنده رضایتمندی بخش بزرگی از مولد‌ترین و زحمتکش‌‌ترین اقشار جامعه به ‌ویژه کارگران و مستمری‌بگیران را فراهم سازند .
خدمت رسانی به جامعه بزرگ  مراجعین که عموما از کارگران ارجمند و سازندگان ایران اسلامی هستند، وظیفه ما را دو صد جندان می کند. از اینرو که اعتقاد داریم اقتصاد کشور مرهون تلاش بخش تولید است و رمز شکوفایی رونق تولید  در همت کارگران عزیز و خدوم نهفته است.
اینجانب فرا رسیدن هفته کار و کارگر را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم و برای این جامعه گرانقدر، سربلندی و توفیق روز افزون در پیشرفت و اعتلای میهن اسلامی مان را آرزو مندم .

 

دکتر بابک عدلی
مدیر کل درمان استان تهران

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha