زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۸ ارديبهشت ساعت 09:31 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۸ ساعت 09:30    تعداد بازدید: 38    کد مطلب: 78483

همزمان با چهارمین روز از هفته کار و کارگر
دیدار با خانواده معزز شهدای ایثارگر همکار برگزار شد .
دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران در سطح استان از وظایف و برنامه های ویژه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کردستان در طول سال می باشد که همزمان با هفته کار و کارگر با جدیت بیشتری پیگیری می شود.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کردستان ؛ همزمان با چهارمین روز از هفته کار و کارگر، دکتر فولادی مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان بهمراه جمشیدی معاون اداری و مالی  و روسا و کارشناسان ارشد حراست و روابط عمومی و دکتر احمدی ، رئیس بیمارستان تامین اجتماعی سنندج با خانواده همکار ایثارگراحمد رسولی فرزند شهید بزرگوار مرحوم صدیق رسولی دیدار نمودند.
در این دیدار که با هدف زنده نگاه داشتن یاد شهدا و به پاسداشت هفته کار و کارگر برگزار شد ، حاضرین به بحث در رابطه با مسائل روز پرداخته و خاطراتی از روزهای جنگ را بازگو نمودند و در مورد مشکلات پیش روی خانواده های شهدا و ایثارگران تبادل نظر کردند.
دکتر فولادی ؛ مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان نیز ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر گفت : این روزها بهانه ای است تا از شما کارگران عزیز و نیروهای مولد و اثرگذار جامعه تقدیر و تشکر نماییم و البته شما عزیزان که افتخار ایثارگری و خانواده معزز شهدا را دارید؛ این وظیفه را بر دوش ما دوچندان می کند که بایستی شما عزیزان را همواره تکریم و تجلیل نماییم. 
وی افزود : همه ما و ملت ایران مدیون ایثارگری ها و از خود گذشتگی ایثارگران هستیم و مناسبت ها و عناوین بهانه ای است که مسئولین و مردم بدانند که فداکاری و رشادت های ایثارگران هیچ زمان فراموش نمی شود و اگر الان امنیتی در کشور ایران برقرار است همه و همه را مدیون خون شهیدان و جانبازان هستیم .
دکتر فولادی اظهار کرد: این زحمات همواره در یاد و خاطره همه بوده و باقی می‌ماند و با تلاش خود سعی می‌کنیم تا دستاوردهای این عزیزان روزبه‌روز باروتر شود.
مدیر درمان استان تصریح کرد :  شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی اند و خانواده معظم شهدا و ایثارگران سرمایه های معنوی انقلاب و نظام هستند.
وی تاکید کرد: عزت و عظمت امروز نظام و انقلاب و حماسه آفرینی ملت شریف ایران در عرصه های جهانی به برکت خون پاک شهدا و صبر و استقامت خانواده ای معزز شهدا حاصل شده است.
شایان ذکر است در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدایا از این خانواده معزز تجلیل بعمل آمد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha