زمان انتشار: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۵ ارديبهشت ساعت 12:57 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۵ ساعت 13:02    تعداد بازدید: 10    کد مطلب: 78328

پیام سرپرست سازمان تامین اجتماعی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر
سرپرست سازمان تامین اجتماعی با صدور پیامی فرا رسیدن هفته کار و کارگر را تبریک گفت .


     به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، متن پیام محمدحسن زدا به شرح زیر است:


مقام معظم رهبری: استقلال ملت و کشور به تلاش و زحمت کارگران بستگی دارد.
     روز جهانی کارگر تبلور ارزش جاودانه بشریت است و بر این باور هستیم که بدون ایجاد امنیت و آرامش خاطر برای کارگران و تلاشگران عرصه تولید، نمی‌توان به توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی پایدار رسید.
     سازمان تأمین اجتماعی از ارگان هایی است که بیشترین ارتباط را با جامعه زحمتکش کارگری دارد و این عزیزان در سراسر کشور از خدمات گسترده و متنوع این سازمان استفاده می کنند. در حال حاضر بیش از ٤٢ میلیون نفر معادل بیش از نیمی از جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند.
     حفظ حرمت و منزلت کارگران، کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی که با صداقت تمام سرمایه‌های وجودی، مادی و معنوی خود را برای ایجاد اشتغال، تولید و رونق اقتصادی کشور به کار می‌گیرند، لازمه رسیدن به توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور است.
     سازمان تامین اجتماعی همه تلاش خود را به منظور حفظ حقوق بیمه‌شدگان، گسترش و توسعه خدمات، حل مسائل و مشکلات بیمه‌ای و درمانی و تامین رضایت کارگران عزیز جامعه به کار می‌گیرد.
     این سازمان امداد رسانی و خدمات درمانی و بیمه ای مختلفی برای بیمه شدگان سیل زده نیز در نظر گرفته است و مراکز درمانی تأمین اجتماعی در مناطق سیل زده به تمامی هم وطنان اعم از بیمه شده و غیر بیمه شده خدمات درمانی رایگان ارائه داده اند.
     عزم جدی داریم با روانسازی نظام خدمت‌رسانی و پاسخگویی خود، در مسیربیشتر شفاف‌سازی، بهبود مناسبات و تعاملات اجتماعی، برطرف ساختن عوامل نارضایتی، سازمانی کارآمد، امانتدار و پاسخگو بر محور عدالت گستری و مهرورزی گام برداریم.
     اینجانب ضمن تبریک «روز جهانی کارگر» به تمامی اقشار زحمتکش جامعه، امید دارم با حمایت‌های دولت و همدلی معنوی و صادقانه کارگران و زحمتکشان عرصه کار، چالش‌های پیش روی سازمان تأمین اجتماعی به فرصت تبدیل شود و خادمین شایسته ای برای کارگران عزیز باشیم و بتوانیم رضایتمندی بیشتر جامعه کارگری را با توسعه و ارتقاء مستمر خدمات به دست آوریم.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha