زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۳۱ فروردين ساعت 14:09 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱/۳۱ ساعت 14:09    تعداد بازدید: 82    کد مطلب: 78062

بازدید نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از بیمارستان دکتر شریعتی
دکتر کامران با هدف بررسی میزان رضایت مندی مردم از بیمارستان دکتر شریعتی بازدید کرد.


به گزارش اداره روابط عمومی مدیریت درمان: دکتر حسن کامران نماینده مردم اصفهان  در مجلس شورای اسلامی با اتفاق  رئیس بیمارستان از روند درمان بیماران و بخش های مختلف بیمارستان دکتر شریعتی بازدید نمودند.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  با حضور در بیمارستان دکتر شریعتی، از بخش های مختلف جراحی اعصاب ، ارتوپدی، جراحی مردان  و دستگاه آنژیوگرافی بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای طرح و فعالیتهای انجام شده در راستای ارتقای کیفیت درمان و  هتلینگ قرار گرفتند.
در ادامه ضمن عیادت از  بیماران بستری، مسائل و مشکلات آنان و میزان رضایتمندی بیماران و همراهان آنان را جویا شدند.
رئیس بیمارستان دکتر شریعتی توضیحاتی از روند هتلینگ در حال اجرا در سه طبقه بال غربی بیمارستان و LDR زایشگاه بیان کرد و گفت با توجه به اجرای هتلینگ ضریب اشغال تخت و روند اعمال جراحی در بیمارستان کاهش نداشته است.

دکتر ناقوسی گفت: برای ارائه خدمات مطلوب تر و شایسته تر به مردم استان قطعاً به نفوذ و توان نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی هستیم که خوشبختانه این دلسوزی و احساس مسئولیت در قبال حوزه سلامت استان نزد این عزیزان مشهود است.
در پایان  دکتر کامران از همکاران بیمارستان در واحدهای مختلف تقدیر و تشکر نمود.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha