زمان انتشار: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۹ فروردين ساعت 10:14 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱/۳۱ ساعت 10:08    تعداد بازدید: 2681    کد مطلب: 77972

بهره برداری آزمایشی از طرح ملی دکتر نوربخش در قم/عملیاتی شدن ارائه 65 خدمت غیرحضوری تامین اجتماعی
در راستای تحقق دولت الکترونیک بهره برداری آزمایشی از درگاه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی با عنوان طرح ملی دکتر نوربخش در قم آغاز شد.


به گزارش تارنمای اداره کل تامین اجتماعی قم،رییس روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی قم با اعلام این خبر گفت: این طرح در قالب یک سامانه طراحی شده و با توجه به گستردگی خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی ، تمامی سرویس های موجود و همچنین 65 خدمت غیر حضوری سازمان را در یک درگاه مجتمع و یکپارچه در خود جای داده است.
محمد تلخابی افزود:این پرتال مرجع سریع و مطمئنی را جهت آگاهی و استفاده از سرویس های جدید برای مخاطبان سازمان در سه بخش بیمه شدگان ،کارفرمایان و مستمری بگیران فراهم آورده است.
وی ادامه داد: در صورتی که مخاطبان قبلا مشترک سرویس های متمرکز سازمان تامین اجتماعی مانند پرتال نمایش سابقه بیمه ای بوده اند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند و می توانند از خدمات مختلف این درگاه بهره مند شوند.
وی در خصوص نحوه استفاده کاربران و مخاطبان جدید از این درگاه ملی گفت:در صورتی که خدمات مورد نظر مخاطبان جدید نیاز به احراز هویت داشته باشد می بایست در پرتال ثبت نام کرده و نام کاربری و رمز عبور دریافت کنند. نام کاربری برای همه در این پرتال ، کد ملی افراد تعریف شده است.
رییس روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی قم یادآور شد:برای استفاده از سرویس های عمومی و شخصی ، انجام مراحل ثبت نام غیرحضوری کفایت می کند ولی جهت استفاده از سرویس های کارفرمایی، علاوه بر ثبت نام در سامانه ، نیاز به مراجعه حضوری به شعبه بمنظور تکمیل فرم تعهد نامه نیز می باشد.
تلخابی گفت: بخش نرم افزار « تامین اجتماعی من » نیز یکی دیگر از بخش های مهم این درگاه ملی بوده و در این بخش امکان پیگیری درخواست ها و سرویس هاس شخصی سازی شده قرار داده شده است.
وی افزود: مردم و مخاطبان سازمان تامین اجتماعی می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی https://eservices.tamin.ir  نسبت به ثبت نام و استفاده از سرویس های مختلف اقدام کنند.
وی گفت: کلیه سرویس های غیرحضوری برای مردم و مخاطبان در 23 شاخه اصلی و 75 زیر شاخه فرعی تعریف شده و در سه بخش بیمه شدگان،کارفرمایان و مستمری بگیران قابل رویت و استفاده است.
رییس روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی قم تاکید کرد: کاربران به منظور رفع مشکل و یا طرح سؤال و نظرات خود در رابطه با کاربری درگاه مزبور می توانند از 2 روش با سازمان تأمین اجتماعی ارتباط برقرار نمایند.
تلخابی افزود: تماس با  مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی از طریق شماره تلفن چهار رقمی 1420 در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 20 و  پنج شنبه از ساعت 8 الی 16 و همچنین درج موارد در پرتال https:\crm.tamin.ir در کلیه ساعات شبانه روز از جمله راههای ارتباطی برای پیگیری رفع مشکل و طرح سئوال با این درگاه ملی است.
وی تصریح کرد: برای سهولت دسترسی کاربران ، لینک مستقیم درگاه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی( طرح ملی دکتر نوربخش) در سمت راست صفحه نخست تارنمای اداره کل تامین اجتماعی قم به نشانی  www.qom.tamin.ir  و در زیر ستون یادداشت قرار داده شده است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha