• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير
  • اِلأَربِعا ١٤ ذو القعده ١٤٤۰
  • Wednesday, July 17, 2019
کلیدواژه: 77964
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۹ فروردين، ساعت 08:47
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۱/۲۹
اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران با در اختیار داشتن ٣٦ مرکز آزمایشگاه تشخیص طبی و ٧ واحد پاتولوژی به ارائه خدمات درمانی مطلوب و موثر می پردازد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل درمان استان تهران ؛ دکتر بابک عدلی مدیر کل درمان استان تهران ضمن تبریک  به مناسبت فرا رسیدن سالروز گرامیداشت « روز آزمایشگاهیان  »  با بیان اینکه  : آزمایشگاه های تشخیص پزشکی از پیشینه طولانی در حوزه ارائه خدمات پزشکی در کشور عزیزمان برخوردار هستند افزود : امروزه درصد قابل توجهی از تصمیمات پزشکی بر اساس نتایج آزمایش ها صورت می پذیرد که این خود نقش آزمایشگاه را در تشخیص ، پیگیری و درمان بیماری ها جلوه گر می سازد.
مدیر کل درمان استان تهران به پیشرفت های تکنولوژی در این رشته تاکید کرد و افزود  بهره گیری از فناوری های جدید در علوم آزمایشگاهی کمک به سزایی در امر تشخیص و درمان خواهند نمود .
این مقام مسئول تصریح کرد  ارتقاء کیفیت ارائه خدمات آزمایشگاهی ، اعتباربخشی خدمات آزمایشگاهی ، ورود تکنولوژی های جدید و توجه بیش از پیش به حقوق بیمار و مراجعین ، موجبات برکات فراوانی را در عرصه تشخیص پزشکی فراهم  خواهد نمود .
دکتر بابک عدلی همچنین با بیان اینکه اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران با در اختیار داشتن ٣٦ مرکز آزمایشگاه تشخیص طبی و ٧ واحد پاتولوژی به ارائه خدمات درمانی مطلوب و موثر می پردازد خاطر نشان کرد : مراکز درمانی تابعه این اداره کل در سال گذشته به طور متوسط به بیش از٥٠٠٠ بیمار در هر روز، خدمات متنوع آزمایشگاهی ارائه نموده است .
مدیر کل درمان استان تهران با بیان اینکه درمان تامین اجتماعی استان تهران حدود ٢٠ درصد از مجموع مراجعین به مراکز آزمایشگاهی در سازمان تامین اجتماعی در سطح کشور را پوشش می دهد یاد آور شد :  این اداره کل  همچنین روزانه بیش از ٣٠ هزار تست آزمایشگاهی در واحدهای مذکور انجام می دهد که این امر جز با تلاش و کوشش فراگیر همکاران آزمایشگاهی شاغل در مراکز درمانی تابعه این اداره کل میسر نخواهد شد .
وی در راستای بروز رسانی و نوسازی تجهیزات آزمایشگاهی  گفت : در سال گذشته با پیگیریهای مستمر توانستیم تعدادی از واحدهای آزمایشگاهی را به دستگاه های اتوآنالیزر بیوشیمی ، سل کانتر خون شناسی ، و کمی لومینسانس هورمون شناسی مجهز  کنیم   .
ایشان  به برگزاری ٤ دوره آموزشی متمرکز در حوزه های مختلف آزمایشگاه در راستای افزایش مهارت و دانش تخصصی کارکنان آزمایشگاه اشاره کرد و یاد آور شد انجام اقدامات و پیش بینی برنامه های مختلف در خصوص ارتقاء سطح دانش و مهارت کارکنان ادامه خواهد داشت .

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha