زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۷ فروردين ساعت 09:14 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱/۲۷ ساعت 09:12    تعداد بازدید: 106    کد مطلب: 77813

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اصفهان:
هدف ما ارتقاء کیفیت خدمات درمانی در مراکز ملکی سازمان می باشد.


به گزارش اداره روابط عمومی مدیریت درمان:دکتر اعتصام پور در دیدار با نماینده مردم شهرستان خمینی شهرضمن تبریک عید نوروز و اعیاد شعانیه گفت نام پلی کلینیک شهرستان خمینی شهر مزین به نام شادروان عبد الرحمان تاج الدین می باشند و من اعتقادم بر این است که مرحوم دکتر نور بخش و تاج الدین شهیدان راه خدمت می باشند.
وی ادامه داد پلی کلینیک خمینی شهر تنها درمانگاه استان می باشد که فیزیو تراپی دارد و هدف ما ارتقاء کیفیت خدمات درمانی است.
مدیر درمان به ساختمان درمانگاه واقع در خیابان بو علی این شهرستان اشاره کرد و گفت از نظر مکان و ترافیک شدید در این خیابان و همچنین سازه درمانگاه امکان سرمایه گزاری در این درمانگاه نیست و پیگیری لازم جهت ساخت درمانگاه جدید در زمین اهدایی واقع در مرکز شهر با تهران انجام می شود.
دکتر اعتصام پور با پیشنهاد تشکیل جلسه نماینده مردم شهرستان با مدیر عامل سازمان اظهار داشت استان اصفهان اولین استان در سطح کشور می باشد که اقدام به برپایی ستاد هدایت و توزیع بیمار  نموده است.
وی از پرداخت 1400 میلیارد تومان درمان غیر مستقیم به دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد و گفت در بیمارستان دکتر غرضی بیش از 95 درصد و در بیمارستان دکتر شریعتی بیش از 92 درصد ضریب اشتغال تخت داشته ایم.
مدیر درمان استان با تاکید برافزایش ساعت کار درمانگاههای سطح استان و ارتقاء کیفیت خدمات درمانی گفت پذیرش بیماران 65سال به بالا در مراکز درمانی  بدون نوبت می باشد و بیمه شدگان این شهرستان با مراجعه به درمانگاه می توانند خدمات کمیسیون پزشکی را دریافت نمایند و نیاز به حضور در مرکز کمیسیون های پزشکی در شهر اصفهان نمی باشد.
وی در پایان به پوشش بیماران زخم بستر در این درمانگاه خبر داد و گفت تلاش می کنیم تا با وگذاری بخش فیزیو تراپی و سونوگرافی این درمانگاه به بخش خصوصی خدمات بیشتری به بیمه شدگان ارائه دهیم.

 


نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از نگاه ویژه مدیر درمان به این شهرستان گفت در شهر درچه حدود 35 هزار بیمه شده دارد و  که چندین سال است پیگیر یاخت درمانگاه می باشند.
وی ادامه داد در محدوده خوزان خمینی شهر زمینی به مساحت  5000 متر مربع  وجود دارد که پیشنهاد می گردد با فروش ساختمان درمانگاه قبلی در خیابان بو علی اقدام به خرید زمین و ساخت  درمانگاه جدید نماید.
ابطحی از آمادگی خیرین این شهرستان به اهداء بیمارستان ساعی خبر داد و گفت در صورت موافقت و تحویل این بیمارستان توسط سازمان تامین اجتماعی می توانیم خدمات درمانی  بسیار زیادی به مردم این شهرستان و غرب استان ارئه دهیم.
رئیس پلی کلینیک خمینی شهر هم ضمن خیر مقدم به میهمانان گفت هدف این پلی کلینیک رسیدگی به بیماری های مزمن می باشد و روزانه حدود 8 میلیون تومان برای دارو در این پلی کلینیک هزینه می گردد.
دکتر حسینی نژاد با اشاره به اضافه شدن پزشک داخلی و عفونی در پلی کلینیک اضهار داشت ویزیت قلب در هفته سه روز انجام می شود و هر روز حدود 40بیمار ویزیت و در صورت نیاز خدمات اکو کاردیو گرافی  می شوند و قرص وارفارین برای  بیماران نیازمند قلبی  به طور کامل در اختیار آنها قرار می گیرد.
وی با اشاره به تراکم بیماران در بخش پزشکان متخصص و فیزیو تراپی درمانگاه که باعث نارضایتی برخی از بیمه شدگان شده است گفت در سال گذشته بیش از 30درصد از بیماران توسط سیستم ارجاع ویزیت شده اند که تلاش می کنیم این عدد را به 60 درصد برسانیم.
رئیس پلی کلینیک خمینی شهر  از فعال شدن بخش هورمون آزمایشگاه خبر داد و گفت بیش از 6 هزار پرونده دیابتی در این مرکز تشکیل شده که بصورت ماهیانه ویزیت می شوند.
گلفروشان هم ضمن تشکر از خدمت مدیر درمان به این شهرستان گفت مشکلات فعلی در این پلی کلینیک کمبود برخی از تجهیزات و کمبود داندانپزشک در این مرکز می باشد.
نماینده خانه کار گر شهرستان خمینی شهر با اشاره به 250 هزار بیمه شده این شهرستان گفت عدم وجود پزشک متخصص در شیفت عصر سبب نارضایتی بیمه شده است که من از مدیر درمان تقاضا دارم به این مهم رسیدگی نمایند.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha