شناسه خبر: 77709
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ يکشنبه ۲۵ فروردين، ساعت 13:40
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۱/۲۵
دیدار مدیر کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی از اداره کل شهرستانهای استان تهران

دکتر خزاعی مدیر کل اتباع با صالح پور مدیر کل شهرستانهای استان تهران دیدار و گفتگو کرد.

در راستای تعاملات با بیمه شدگان اتباع تامین اجتماعی دکتر احمد رضا خزاعی  به همراه معاونین خود به منظور ارائه راهکار جهت تعاملات بیشتر و بهتر با بیمه شدگان اتباع با صالح پور  گفتگو کرد.

در این دیدار صالح پور با بیان اینکه ؛ در حال حاضر اداره کل شهرستانهای تهران در جذب بیمه شده اتباع با اختلاف فاصله کاملا محسوس در رتبه نخست کشور در بین تمامی ادارات بیمه ای قرار گرفته است که این مهم حاصل از رهنمودهای مدیرکل اتباع و زحمات کارکنان در شعب است که با کوشش مثال زدنی به این موفقیت که موجب استیلای سازمان خواهد شد رسیده اند.
مدیر کل شهرستانهای استان تهران با اشاره به اینکه این سقف خواسته های ما نیست ادامه داد؛  این تازه اول راهمان است و با جلسات هم اندیشی که صورت می دهیم راهکار های جدید و متفاوتی را بررسی و در راس امور خود  قرار می دهیم تا این روند افزایشی خود بیش از پیش بهبود دهیم.
  در ادامه دکتر خزاعی ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته به منظور جذب بیمه شده اتباع با ارائه آمار های متاخذه در سطح استان تهران و کشور آخرین تغییرات صورت گرفته را در روند جذب بیمه شده اتباع ارائه و از هماهنگی هایی صورت گرفته با سایر ادارات از جمله وزارت کشور و استانداری و سایر مراجع مرتبط با اتباع خارجی ساکن در کشورمان گفت.
گفتنی است در خصوص تسهیل امکان بیمه شدن اتباع خارجی از سال ١٣٩٥ شهرستانهای استان تهران با ٣٥ درصد جذب اتباع ودر سال١٣٩٦ با ٦٢ درصد و در سال ١٣٩٧ با جذب ٧٢ درصد اتباع با اختلاف زیاد رتبه اول تمامی ادارات کل درسراسرکشوررا کسب نموده است.

 

منبع خبر :روابط عمومی اداره کل شهرستانهای استان تهران 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha
*اطلاعیه مهم* بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب تا پایان اسفند ماه 95 *اطلاعیه مهم*