• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد
  • اِلأَربِعا ١٩ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Wednesday, August 21, 2019
کلیدواژه: 77480
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۱ فروردين، ساعت 08:06
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۱/۲۱
محمد حسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی به مناسبت میلاد حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار و میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز پیامی به شرح زیر صادر کرد.

فرارسیدن سالروز ولادت علمدار کربلا حضرت امام حسین(ع) و پرچمدار عاشورا حضرت ابوالفضل العباس(ع)، نمونه بی بدیل شجاعت و مردانگی را بر محبان و ارادتمندان آن حضرت به ویژه پاسداران و جانبازان عزیز سازمان تامین اجتماعی تبریک و تهنیت عرض می کنم.
سوم شعبان مصادف بود با سالگرد با سعادت بزرگ پاسدار اسلام حضرت امام حسین (ع) که روز پاسدار نامگذاری شده است. پاسداران و ایثارگران سلحشوری که نمونه‌های عینی غیرت و شهامت، شجاعت و فداکاری، ایثار و گذشت و دلاوری و پایمردی و جانبازی در طول 8 سال دفاع مقدسمان علیه استکبار جهانی بوده‌اند.
همچنین واقعه کربلا به عنوان ماندگارترین حماسه تاریخ اسلام و تجلیگاه غیرت بود و در این میان برجسته ترین نمونه آزادگی و غیرت حضرت ابوالفضل العباس(ع) بود که تا پای جان به میثاق خویش وفادار ماند و در تاریخ بشریت، نمونه ای ندارد.
بی شک جانبازان عزیز ایران اسلامی نیز که برای حفظ  و حراست از صیانت اسلام و انقلاب، جسم و جان خویش را نثار کردند، در مکتب برترین آموزگار عشق و ایثار، حضرت ابوالفضل العباس (ع) درس آزادگی آموخته اند و شایسته ترین شاگردان مکتب عاشورا هستند.
به منظور پاسداشت رشادت و جوانمردی این الگوهای صبر، ایثار و شجاعت، ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) نیکوترین فرصت است.
با گرامیداشت مجدد اعیاد خجسته ماه شعبان، سوم شعبان سالروز میلاد با برکت امام حسین (ع) و روز پاسدار، چهارم شعبان سالروز میلاد فرخنده حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز و همچنین پنجم شعبان میلاد امام سجاد (ع)، خدمت پاسداران وجانبازان گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همکاران ارجمندم در سازمان تأمین اجتماعی تبریک عرض می نمایم و موفقیت و پیروزی همگان را از خداوند منان خواستارم.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha