زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۰ فروردين ساعت 11:04 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱/۲۰ ساعت 11:04    تعداد بازدید: 42    کد مطلب: 77417

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی:
مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی در سال 97 به بیش از 446 هزار تماس پاسخگو بودند
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی گفت: مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی (CRM) با بهره گیری از سیستم های نوین ارتباطی، بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان را در حوزه های مربوط به این سازمان راهنمایی می کند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمدرضا جعفریان افزود: این مرکز از طریق 4 کانال ارتباطی؛ سامانه تلفنی 1420، سامانه پیامکی، پیام صوتی و بخش مراجعین حضوری مستقر در ستاد مرکز، پاسخگوی 446 هزار و 660 نفر در سال گذشته بوده است.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه بیشترین تماس ها در ماههای دی و بهمن بوده است، تصریح کرد: این امر ناشی از توزیع بسته حمایتی سبد کالا به مستمری بگیران و بیمه شدگان و ارایه توضیحات کارشناسان این مرکز بوده است.
وی با بیان اینکه نزدیک به 43 هزار تماس در اسفند ماه سال گذشته برقرار شده است، افزود: پرداخت مستمری با بیش از 8 هزار تماس و خدمات غیرحضوری با بیش از 3 هزار تماس بعد از بسته حمایتی بیشترین فراوانی سؤالات مطرح شده مخاطبان این سازمان را به خود اختصاص داده است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha