زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۵ اسفند ساعت 03:55 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ساعت 11:43    تعداد بازدید: 10    کد مطلب: 76568

پایداری نظام جمهوری اسلامی به ایثارگری شهدا وابسته است
مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان گفت: پایداری نظام جمهوری اسلامی به ایثارگری شهدا و جانفشانی آنان وابسته است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر امین بهاروند در دیدار با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان اظهار داشت: حفظ فرهنگ تکریم و احترام به شهدا و خانواده آنها وظیفه ای همگانی است و باید برای تبیین این فرهنگ ارزشمند تلاش نمود و برای رفع مشکل ایثارگران از هیچ تلاش و کوششی دریغ ننمود.

وی تصریح کرد: همه ما مدیون ایثارگری رزمندگان و خون شهدا هستیم و پایداری نظام جمهوری اسلامی به ایثارگری شهدا و جانفشانی آنها وابسته است.
سید حسین نازاریان نیز در ادامه این دیدار گفت: عزت و آبروی نظام و انقلاب مرهون صبر، مقاومت و ایستادگی خانواده معظم شهدا، جانبازان و رزمندگان است.

وی اذعان داشت: شهدا پرثمرترین سرمایه‌های اجتماعی نظام جمهوری اسلامی و بهترین الگو برای آحاد جامعه هستند و راه شهدا همواره مسیر حرکت ما برای رسیدن به افق‌های روشن است.

نازاریان اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی در بحث توجه به ایثارگران و رعایت قوانین مربوطه خوب عمل نموده و خدمات ارائه شده با روند رو به رشدی در حال انجام است.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha