زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۲۵ اسفند ساعت 10:40 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ساعت 10:44    تعداد بازدید: 36    کد مطلب: 76555

خدمات الکترونیکی در مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری توسعه یافته است
مدیر درمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: در طول سال گذشته فعالیت های مطلوبی با محوریت توسعه خدمات الکترونیکی در مراکز درمانی این استان به بیمه شدگان ارائه شده که بسیار قابل توجه است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمد جاوید در جلسه شورای درمان استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در سال جاری توانستیم با توجه به موضوع شعار سال و لزوم حمایت از کالاهای ایرانی قدم های بزرگی برداریم.

وی افزود: تاکید بر خرید کالای ایرانی در تجهیزات اداری و پزشکی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی با در نظر گرفتن دستورالعمل های سازمانی باید در همه واحدهای ستادی و درمانی بعنوان یک اصل مدیریتی و راهبردی مورد توجه قرار گیرد.

دکتر جاوید ضمن قدردانی از تلاش های همکاران در ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان و مراجعین اظهار داشت: در طول سال گذشته فعالیتهای خوب و مطلوبی در مراکز درمانی این استان به بیمه شدگان ارائه شده که بسیار قابل توجه است.

وی با اشاره به ساخت درمانگاه تخصصی بیمارستان امام علی (ع) افزود: بهره برداری از این مرکز درمانی مجهز قطعاً باعث افزایش رضایتمندی مردم استان و همچنین سایر هموطنانی که به این استان سفر می کنند، خواهد شد.
مدیر درمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری افزود: با توجه به ایام نوروز همه مسئولین واحدهای درمانی باید تمهیدات لازم را برای ارائه خدمات درمانی بدون وقفه و با آمادگی بیشتری پیش بینی نمایند.
 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha