زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ اسفند ساعت 15:52 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ساعت 15:51    تعداد بازدید: 28    کد مطلب: 76456

عملکرد حوزه بیمه شدگان اداره کل تامین اجتماعی استان زنجان برتر شناخته شد
در جریان برگزاری همایش تخصصی امور بیمه شدگان که به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی استان کرمان برگزار شد، ازمدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان با اهدا لوح ، تقدیر به عمل آمد و تلاشهای همکارن واحد امور بیمه شدگان استان زنجان نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ،در بخشی از لوح تقدیرارسالی از جانب منصورآتشی مدیرکل اموربیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی آمده است:
برادر ارجمند جناب آقای مسعودعلیاری ،مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان
با سلام و احترام
بدون تردید عملکرد موفق در انجام امور سازمان تامین اجتماعی در گرو همدلی ، وفاق ، برنامه ریزی دقیق و تلاش خردمندانه مسئولین متولی امر می باشد.
به لطف و عنایت پروردگار متعال حوزه امور فنی بیمه شدگان آن اداره کل با تلاشهای ارزنده جنابعالی و همکاران ارجمند در یکسال گذشته به لحاظ عملکرد ، حسب ارزیابی های بعمل آمده از سوی این اداره کل در جایگاه سه استان برتر کشور قرار گرفته است.
بدین وسیله با اهدا این لوح مراتب سپاس و تقدیر خود را از حسن تدبیر و تلاش موفق جنابعالی و همکاران شاغل در حوزه امور فنی بیمه شدگان آن استان اعلام می دارد.
از خداوند متعال برای شما و همه آن عزیزان سلامتی ، بهروزی و توفیق استمرار خدمت به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی را مسئلت می نماید.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha