• ۱۳۹۸ شنبه ۲ شهريور
  • اِسَّبِت ٢٢ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Saturday, August 24, 2019
کلیدواژه: 76387
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ اسفند، ساعت 07:57
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۲/۲۲
هشتمین نشست هم اندیشی سرپرست سازمان تامین اجتماعی با کارکنان حوزه معاونت حقوقی و امور مجلس ستاد مرکزی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد حسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی در این نشست ضمن گرامیداشت یاد مرحوم دکتر سیدتقی نوربخش و مرحوم عبدالرحمن تاج الدین گفت: این دو عزیز زحمات زیادی برای سازمان تامین اجتماعی متقبل شدند و فقدانشان روز به روز بیشتر حس می شود.
وی افزود: اقداماتی برای زنده نگه داشتن یاد آنان انجام خواهد شد و با عملکردمان همواره یادشان را گرامی خواهیم داشت.
زدا گفت: خرسندیم که مسائل سازمان را در کنار یکدیگر طرح و پیگیری می کنیم. قدردان زحمات همکاران هستیم و از تجارب آنها استفاده می کنیم.
وی ادامه داد: نظرات همکاران را مستقیم و بدون واسطه دریافت می کنیم و انتظار می رود این نوع جلسات در واحدها نیز برگزار شود تا دیدگاه های همکاران برای پیشبرد امور اخذ شود.
سرپرست سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه یکی از دشوارترین کارها در این سازمان فعالیت در حوزه امور مجلس است، گفت: همکاران این واحد زحمات مضاعفی را بر عهده دارند.
زدا افزود: بودجه مصوب سال آینده سازمان تامین اجتماعی بی نظیر است و در طول 40 سال  گذشته بی سابقه بوده که نشان دهنده تلاش همکاران حوزه مجلس است.
وی با اشاره به حجم بالای کار حوزه امور مجلس و حقوقی این سازمان گفت: بسیاری از امور باید به استانها تفویض شود و در ستاد مرکزی صرفا اقدامات برنامه ریزی، طراحی و سیاستگذاری انجام شود.
زدا با اشاره به مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی گفت: فعالیت در این واحد بسیار دشوار است. همکاران این حوزه با حجم زیادی از تماس های تلفنی و مراجعات حضوری مواجه هستند که جای تقدیر دارد.
وی گفت: به منظور تکریم مراجعان و بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی، به زودی 65 خدمت غیر حضوری در منزل و محیط کار افراد ارائه خواهد شد.
وی به اهمیت کار حسابرسی داخلی در سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: در سال 97، یازده استان بر اساس عدالت و انصاف مورد حسابرسی داخلی قرار گرفتند که انتظار می رود این روند با سرعت بیشتری طی شود.
وی بر تقویت مجموعه حسابرسی داخلی سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد.
زدا خاطرنشان کرد: بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی باید بر اساس قانون ساختار مصوب سال 83 و بر اساس سود مشارکت انجام شود و با توجه به اینکه اموال این سازمان حق الناس است و دفاع از آن ضروری است، در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و این حق تضییع نخواهد شد.
وی با بیان اینکه برای نیروی انسانی باید برنامه ریزی داشته باشیم، گفت: کمبود معاونت منابع انسانی یکی از مواردی است که به زودی ایجاد می شود. جذب، نگهداشت، ارتقا و خروج نیروها باید در شرایط بهتری انجام شود.
زدا با بیان اینکه باید از تمامی ظرفیت های جدید مدیریتی استفاده کرد، گفت: سازمان تامین اجتماعی طی 10سال گذشته با تمام بحران های سیاسی و اقتصادی، با بدنه سازمان هدایت و مدیریت شده است. از اینرو از تمامی ابزارها و امکانات در جهت حمایت از کارکنان این سازمان استفاده خواهیم کرد.
دکترعمران نعیمی مدیرکل دفترامور حقوقی و دعاوی سازمان تامین اجتماعی نیز در ادامه این نشست، گفت: تمامی کارکنان این حوزه نهایت تلاششان را در راستای ارتقای این سازمان به کار گرفته اند.
ایمان بیوس رئیس مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی نیز در ادامه اظهار داشت: با راه اندازی کانال ارتباط مردمی سرپرست سازمان تامین اجتماعی با مخاطبان، نقطه عطفی در این حوزه بوجود آمد که امیدواریم ارتقاء یابد.
علی محمدی سنجر مدیر حسابرسی داخلی سازمان تامین اجتماعی نیز در ادامه این نشست افزود: از همکاران این حوزه که با تعداد اندک، حجم وسیعی از کار را پوشش می دهند، تقدیر می نمایم.
در هشتمین نشست هم اندیشی سرپرست سازمان تامین اجتماعی با کارکنان معاونت حقوقی و امورمجلس، مرکز ارتباطات مردمی و حسابرسی داخلی، تعدادی از روسا و کارکنان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha