زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۰ اسفند ساعت 12:32 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ساعت 12:30    تعداد بازدید: 57    کد مطلب: 76317

مدیرکل تامین اجتماعی زنجان :
صیانت از حقوق بیمه شدگان هدف اصلی سازمان وشرکای اجتماعی آن است
کمیته بیمه ودرمان استان زنجان با حضورمدیرکل بیمه ای ودرمان ،روسای تشکلهای بازنشستگی ،کارگری وانجمنهای صنفی درمحل اداره کل تامین اجتماعی زنجان برگزارشد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، مسعودعلیاری مدیرکل تامین اجتماعی زنجان در این جلسه گفت: هدف ازتشکیل این گونه جلسات بررسی مسائل ومشکلات بیمه ای درمانی و شرکای سازمان تامین اجتماعی در استان ، ارائه پیشنهادات و راهکارهای لازم در جهت بهبود و ارتقاء سطح خدمات در مراکز بیمه ای و درمانی ، راهکارهای لازم در جهت افزایش رضایت مندی بیمه شدگان و مخاطبین ، نظارت و پایش مستمر بر عملکرد مراکز بیمه ای و درمانی ، بررسی و شناخت آسیبها و مسائل مرتبط با بیمه شدگان و مستمری بگیران و استفاده از فرصت ها و نقاط قوت در جهت رفع چالشها وتهدیدهاست.
علیاری با تاکید بر رسالت سازمان تامین اجتماعی درصیانت از حقوق جوامع کارگری و بازنشستگی بر ضرورت تقویت مناسبات سازمان با شرکای تامین اجتماعی تاکید واظهار داشت : میزان ارائه خدمات و پرداختیهای سازمان تامین اجتماعی 3 برابر یارانه پرداختی توسط دولت است .
وی توجه به نقش دو سویه سازمان در جایگاه ارائه خدمات به 43 میلیون تحت پوشش نقش تاثیر گذار در جامعه داشته و از سویی با توجه به افزایش تعداد بازنشستگان و کاهش تعداد بیمه شدگان نقشی تاثیر پذیر را دارد و همیشه اساس و خط مشی کاری سازمان تامین اجتماعی این گونه بوده است که با مساعدت و همکاری با کانونهای بازنشستگی و کارگری همواره تعاملات سازنده داشته و مدافع حقوق صاحبان اصلی سازمان باشد.

علیاری ازتلاشهای انجام شده در خصوص اقدامات انجام شده اداره کل تامین اجتماعی زنجان اظهار داشت : تلاش مجموعه تامین اجتماعی این استان همیشه بر این بوده تا بتواند با استفاده از امکانات موجود به بهترین وجه ممکن خدمات خود را کماکان ارائه دهد و در طی سال 1397 نیز علیرغم وجود مشکلات و چالشها ، تعهدات سازمان در قالب بیمه و درمان مبلغ 1300 میلیارد تومان در این راستا پرداخت شد.

وی افزود: در تمام شعب استان و کارگزاریها مناسب سازی فضای اداری انجام شده تا مخاطبین و مراجعین بتوانند بهتر از خدمات برخوردار شوند و همچنین امکان ارائه به صورت غیر حضوری به متقاضیان نیز به صورت گسترده فراهم گردیده تا فرآیندهای اداری به سهولت و دقت بیشتر انجام و دسترسی آسانتر مقدور شود.

مدیردرمان تامین اجتماعی استان زنجان نیزدراین جلسه گزارشی از وضعیت امکانات درمانی استان ارائه داد و اظهارداشت : مراکز درمانی موجود با تمام ظرفیت در حال ارائه خدمات به مخاطبین و مراجعین هستند .
در ادامه نیز روسای تشکلهای کارگری و بازنشستگی استان زنجان به ارائه دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.
 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha