• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
  • اِلأَربِعا ١٨ محرم ١٤٤١
  • Wednesday, September 18, 2019
کلیدواژه: 75770
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ شنبه ۱۱ اسفند، ساعت 09:44
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۲/۱۱
طی مراسمی با حضور نماینده محترم مردم شریف شوشتر و فرماندار محترم ، واحد آندوسکوپی و دستگاه رادیولوژی دیجیتال پانورکس (OPG) بیمارستان شهدای شوشتر راه اندازی گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهدای شوشتر : طی مراسمی با حضور نماینده محترم مردم شریف شوشتر و فرماندار محترم ، واحد آندوسکوپی و دستگاه رادیولوژی دیجیتال پانورکس (OPG) این بیمارستان راه اندازی گردید.

در این مراسم که اعضای خانه کارگر و کانون بازنشستگان نیز حضور داشتند پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید ، دکتر میری زاده رییس بیمارستان ضمن خوش آمدگویی به مدعوین عنوان کرد که دستگاه رادیولوژی دیجیتال پانورکس (OPG) برای اولین بار در شوشتر نصب و راه اندازی گردیده و با توجه به کیفیت بسیار بالای تصویر و رایگان بودن خدمات می تواند گام مهمی در راستای تکریم مراجعین محروم منطقه باشد.

وی در خصوص افتتاح واحد آندوسکوپی افزود دستگاه آندوسکوپی پنتاکس خریداری شده از نوع پیشرفته بوده و با توجه به هزینه بالای انجام آندوسکوپی در مراکز خصوصی ، این امکان در بیمارستان تامین اجتماعی که خدمات رایگان انجام می دهد می تواند گام مهمی در راه کاستن هزینه های درمانی بیمه شدگان عزیز باشد.

در ادامه آقای گیلانی نماینده محترم مجلس ضمن تشکر از حضور مدعوین ، سخنانی در خصوص فاز دوم توسعه بیمارستان ایراد نمودند و از سرعت پیشرفت پروژه اعلام رضایت نمودند .ایشان در ادامه از پیگیری اخذ مجوز احداث دو درمانگاه در شوشتر و گتوند خبر داد که گامی بسیار مهم در راه اعتلای سطح خدمت رسانی سازمان تامین اجتماعی در این دو منطقه محروم می باشد.

در پایان پس از اجرای مراسم افتتاحیه از حضار پذیرایی گردید.

 

 

 

 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha