زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند ساعت 09:38 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۶ ساعت 08:27    تعداد بازدید: 23    کد مطلب: 75439

80 درصد جمیت شهرستان آبیک تحت پوشش تامین اجتماعی هستند
مراسم تکریم و معارفه ی رئیس شعبه تامین اجتماعی آبیک با حضور مدیر کل تامین اجتماعی قزوین و فرماندار شهرستان برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجماعی، شهرام احمد پور فرماندار آبیک در این مراسم ضمن تقدیر از تعامل همه جانبه ی مجموعه تامین اجتماعی با واحدهای تولیدی استان تصریح نمود: با توجه به اینکه هم اکنون دغدغه ی تولید و صنعت بر کسی پوشیده نیست و از آنجائی که این مقوله بر معیشت مردم تاثیر گذاراست، فرمانداری در این مسیر بعنوان نماینده ی عالی دولت همگام و در کنار شما بوده و خواهد بود .

فرماندار شهرستان آبیک در ادامه تصریح نمود: ٨٠ درصد از جمعیت شهرستان توسط تامین اجتماعی تحت پوشش است و از صیانت از این سرمایه حمایت خواهیم کرد.
مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین نیز ضمن تقدیر از اهتمام و همراهی فرمانداری در مسیر اهداف عالیه سازمان در شرایط کنونی اقتصادی گفت: بسیار خرسندیم که مسئولین سیاسی به مدیریت درآمد هزینه ای سازمان با بار مالی ١٢٠ هزار میلیارد تومانی آن در سال واقف هستند و حساس بودن این امر را بخوبی درک می نمایند به ویژه در شرایطی که به اتحاد، انسجام فکری و همکاری بیشتری نیاز داریم و با قانونمداری و پاکدستی رضایت مخاطبین و باریتعالی را بعنوان وظیفه ی خطیری که بر عهده ی فرد فرد همکاران است، کسب نمائیم.
سیروس نصیری در ادامه ضمن تاکید بر رعایت سلسله مراتب اداری، صداقت در عمل، هم افزائی در مسیر ارائه خدمات، مهارت در امور محوله و یادگیری در تمامی مراحل تصریح نمود: از اهتمام رئیس اسبق شعبه آبیک به منابع انسانی بعنوان اولین و آخرین سرمایه ی مهم سازمان تقدیر نموده و برای رئیس جدید شعبه شهرستان نیز بعنوان فردی تلاشگر در نیل به اهداف عالیه توام با تعامل با مجامع کارگری و کارفرمائی آرزوی توفیق داریم.
عباس بیگلر که در این مراسم بعنوان رئیس جدید شعبه شهید انبارلوئی قزوین برگزیده گردید گفت: مفتخرم بر تحقق بهینه مصوبات سازمانی در شعبه آبیک که بطور قطع با همراهی نیروی انسانی خود بوده و خرسندم که همکاران از حق خود در بسیاری مواقع گذشته و تکریم بهینه ارباب رجوع را انجام دادند.
علی چگینی، رئیس جدید شعبه آبیک نیز قول همراهی و مساعدت با مجامع درون و برون سازمانی را در مسیر ارتقاء و پایداری سازمان داده و گفت: امید است با همراهی مجموعه همکاران در مسیر خدمتگزاری موفق عمل کنیم .
 

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha