زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند ساعت 14:53 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۴ ساعت 14:53    تعداد بازدید: 58    کد مطلب: 75336

هزینه‌کرد بیش از 8 میلیارد ریال در درمانگاه تامین اجتماعی سپهری همدان
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان از هزینه 8 میلیارد و 900 میلیون ریالی برای خرید دارو و تجهیزات در مرکز درمانی شهید سپهری همدان خبر داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علیرضا صفری با بیان اینکه امسال نسبت به سال‌های گذشته تعداد ویزیت‌ بیماران در درمانگاه شهید سپهری کاهش داشته است، اظهار کرد: دلیل آن افزایش وقت ویزیت و معاینات است.

وی با اشاره به اینکه هدف و سیاست سازمان تامین اجتماعی اختصاص وقت کافی برای ویزیت بیماران است، گفت: در این راستا سعی کرده‌ایم معاینات بیماران دقیق انجام گیرد.

مدیر درمان تامین اجتماعی همدان با تاکید به اینکه هرچند تعداد ویزیت بیماران نسبت به سال‌های گذشته کاهش داشته اما همچنان آمار بالاست، افزود: از ابتدای امسال بالغ بر 122 هزار نفر به واحد پزشکی زنان و مامایی، دندان پزشکی، پزشک عمومی و اطفال درمانگاه شهید سپهری مراجعه کرده‌اند.

وی با اشاره به مراجعه 3 هزار 248 موردی به واحد تصویربرداری برای رادیولوژی دندان و اندام‌ها خاطرنشان کرد: امسال  67 هزار و 395 نفر در شیفت صبح  و 17 هزار و 770 نفر در شیفت عصر به داروخانه درمانگاه مراجعه کرده‌اند.

دکتر صفری با بیان اینکه بیش از 8 میلیارد و 900 میلیون ریال برای خرید دارو و تجهیزات پزشکی هزینه شده است، گفت: امسال 13 هزار و 394 بار مراجعه به آزمایشگاه درمانگاه سپهری ثبت شده که بیش از 54 هزار قلم آزمایش انجام شده است.

وی با اشاره به یک هزار و 758 نفر مراجعه آزاد به درمانگاه شهید سپهری که بیش از 18 هزار قلم آزمایش برای آنها انجام شده است، افزود: در حال حاضر دو دندان‌پزشک در درمانگاه شهید سپهری خدمات ارائه می‌دهند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha